Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Teściowa82

Seks z teściową

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ja chetny

Akwarysta, rzuciłem się na teściową i...natarłem ja śniegiem :-:-) przynajmniej obmacałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Akwarysta

*chetny - przynajmniej pomacales ;p ..śnieg juz stopniał prawie (przynajmniej u nas) wiec twojego wyczynu mie powtórzę, ale czekam znów na jakieś „znaki” ;) póki co powodzenia / i chyba cierpliwości ?;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mega zięć

Ja przyszłem do mojej teściowej w nocy całkiem nagi jak żona spała. Odkryłem pościel z jej nug i biode teściowa się nawet nie poruszyła zacząłem jeździć palcem po jej cipce jednocześnie się masturbując. Aż tu nagle tesciiwa się obudziła i usiadła demba otwierając oczy na osciesz ja spanjmowałem i uciekłem ale tesciiwa zachowała to w tajemnicy i nie powiedziała żonie. Czy mam robić następne kroki czy raczej odpuścić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dzieciatyfeliks

Moja teściowa to fajna laska. Widać po niej że też coś czuje do mnie ale jakoś nie mogła się wcześniej przełamać. Kiedyś żona pojechała z dziećmi do rodziny i zostaliśmy sami. Postanowiłem działać wszystko wydawało mi się że jest na dobrej dzrodze ale nistety nie uległa była oziębła. Moja żona miała kolejny raz wyjechać za miesiąc tym razem do sanatorium. Postanowiłem sdę przygotować i zamówiłem z netu takie rozpuszczalne tabletki feminam libido dla kobiet po których czytałem że podobno dostają natychmiastowej chcicy. Przyszedł czas usiedliśmy sobie z teściową popatrzeć na telewizję, zaproponowałem herbatę zgodziła się, szybko rozpuściłem 2 tabletki tego specyfiku i dałem teściowej. Po wypiciu herbatki zaczęła się dziwnie zachowywyać najpierw łapała mnie za kolanko a później beszczelnie złapała w kroku. Dalej potoczyło się wiadomo jak. Od tej pory regularnie bzykam teściowom zawsze gdy żona gdzieć wyjedzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Entuzjazm

Mnie teściowa Sama zaczęła uwodzić kiedy bylismy sami opowiadała zawsze vice słone do tego latała roznegliżowana po domu wiec postanowiłem zapytać wprost.odpowiedz była no co ty jak by się wydało. To już wiedziałem co mam robić .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość BIU9

Teściowe i nie tylko . Ogólnie kobiety po pięćdziesiąte to bardzo dobry materiał na żonę czy panią na spotkania . Swoje przeżyły i są doświadczone. Znają swoje ciało i zawsze czyste są.  Nie ma strachu że zajdą w ciążę także można lać do pełna , nie mają humorów itp. Ja osobiście uwielbiam starsze kobiety i gdybym mógł zaliczyć każdą napotkaną to nie zastanawiałbym się. Może to przeczyta moja teściowa  Basia i powie mi wreszcie żebym wylizał i zerżnął jej cipulkę .  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość cobretti1515

ja mam ochote tez na tesciowa,ale nie wiem jak tu dzialac dalej,pisalem jej ze mi sie podoba,ze cala bym ja wycalowal,ktoregos dnia sie tak napalilem na nia ze wyslalem jej zdjecie penisa,wyslala wtedy mi minke ze jest zla na mnie,juz nie wiem co dalej robic....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość cobretti1515

nie wiem juz co mam dalej robic,ostatnio zrobilem sobie nowe fotki penisa,gruby i sterczacy jak kamien,mialem jej to wyslac,ale sie juz boje,a tak na marginesie to nie sprzedala mnie ani mojej kobicie,ani tesciowi ze do nie wypisywalem i fotki wyslalem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość cobretti1515

musze ja puknac,mam slabosc do niej jak cholera,ale juz nie mam pomyslu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość onkaY
15 godzin temu, Gość cobretti1515 napisał:

musze ja puknac,mam slabosc do niej jak cholera,ale juz nie mam pomyslu.

Zrób jej lewatywę, wtedy teściowa zgodzi się na dziki seks.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Chłop na baby

Teściowe faktycznie są super ale nie zawsze są dostępne u mnie jest tak że jest już rozwiedziona dawno temu ale mieszka sama w mieszkaniu wiec często z żoną do niej jeździmy wiec często ja widzę a niestety bóg dał mi dużego i jak mi sterczy to z daleka widać a na dodatek mam dzieci a ja tak mam ochotę na moją teściową, że czasem jak żona zostaje z dziećmi to staram jej się wcisnąć kit że idę do kolegi na piwo albo do moich rodziców a tak naprawdę to często przychodzę do teściowej i zazwyczaj wyglada to tak że jak do niej przychodzę to ona już śpi w swojej seksi piżamce z koronką i jak jej pościel spadnie to często widzę jej piękne ciało bo ani nie ma zbędnych kilo no poprostu kobieta ideał. jak raz u niej byłem to postanowiłem że prześpie się z nią nago wiec cicho weszłem i rozebrałem się mój członek tak stanął że był twardy jak kamień weszłem pod pierzynę i znowu weszłem w jakąś dziurkę po czuciu wyczułem ze była to gola i mokra cipka mojej teściowej no to postanowiłem powoli posuwać wkońcu tak to szybko robiłem że teściowa przebudziła się z piskiem a ja dalej posuwałem ona już przebudzona wyjęła mojego penisa z swojej cipki i zaczęła mi robić loda i wtedy to ja zacząłem skomleć bo robiła to tak dobrze potem pouprawialiśmy trochę seksu w wszystkich pozycjach jakie znaleźliśmy i skończyliśmy o 3 nad ranem było nam tak dobrze że następnego dnia dała mi adres do klubu nocnego gdzie później jak się okazało postanowiła dla mnie tam pracowĆ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...