Skocz do zawartości
Forum

Seks z teściową


Gość Teściowa82

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mega zięć

Ja przyszłem do mojej teściowej w nocy całkiem nagi jak żona spała. Odkryłem pościel z jej nug i biode teściowa się nawet nie poruszyła zacząłem jeździć palcem po jej cipce jednocześnie się masturbując. Aż tu nagle tesciiwa się obudziła i usiadła demba otwierając oczy na osciesz ja spanjmowałem i uciekłem ale tesciiwa zachowała to w tajemnicy i nie powiedziała żonie. Czy mam robić następne kroki czy raczej odpuścić

Odnośnik do komentarza
Gość dzieciatyfeliks

Moja teściowa to fajna laska. Widać po niej że też coś czuje do mnie ale jakoś nie mogła się wcześniej przełamać. Kiedyś żona pojechała z dziećmi do rodziny i zostaliśmy sami. Postanowiłem działać wszystko wydawało mi się że jest na dobrej dzrodze ale nistety nie uległa była oziębła. Moja żona miała kolejny raz wyjechać za miesiąc tym razem do sanatorium. Postanowiłem sdę przygotować i zamówiłem z netu takie rozpuszczalne tabletki feminam libido dla kobiet po których czytałem że podobno dostają natychmiastowej chcicy. Przyszedł czas usiedliśmy sobie z teściową popatrzeć na telewizję, zaproponowałem herbatę zgodziła się, szybko rozpuściłem 2 tabletki tego specyfiku i dałem teściowej. Po wypiciu herbatki zaczęła się dziwnie zachowywyać najpierw łapała mnie za kolanko a później beszczelnie złapała w kroku. Dalej potoczyło się wiadomo jak. Od tej pory regularnie bzykam teściowom zawsze gdy żona gdzieć wyjedzie.

Odnośnik do komentarza
Gość Entuzjazm

Mnie teściowa Sama zaczęła uwodzić kiedy bylismy sami opowiadała zawsze vice słone do tego latała roznegliżowana po domu wiec postanowiłem zapytać wprost.odpowiedz była no co ty jak by się wydało. To już wiedziałem co mam robić .

Odnośnik do komentarza

Teściowe i nie tylko . Ogólnie kobiety po pięćdziesiąte to bardzo dobry materiał na żonę czy panią na spotkania . Swoje przeżyły i są doświadczone. Znają swoje ciało i zawsze czyste są.  Nie ma strachu że zajdą w ciążę także można lać do pełna , nie mają humorów itp. Ja osobiście uwielbiam starsze kobiety i gdybym mógł zaliczyć każdą napotkaną to nie zastanawiałbym się. Może to przeczyta moja teściowa  Basia i powie mi wreszcie żebym wylizał i zerżnął jej cipulkę .  

Odnośnik do komentarza
Gość cobretti1515

ja mam ochote tez na tesciowa,ale nie wiem jak tu dzialac dalej,pisalem jej ze mi sie podoba,ze cala bym ja wycalowal,ktoregos dnia sie tak napalilem na nia ze wyslalem jej zdjecie penisa,wyslala wtedy mi minke ze jest zla na mnie,juz nie wiem co dalej robic....

Odnośnik do komentarza
Gość cobretti1515

nie wiem juz co mam dalej robic,ostatnio zrobilem sobie nowe fotki penisa,gruby i sterczacy jak kamien,mialem jej to wyslac,ale sie juz boje,a tak na marginesie to nie sprzedala mnie ani mojej kobicie,ani tesciowi ze do nie wypisywalem i fotki wyslalem

Odnośnik do komentarza
Gość Chłop na baby

Teściowe faktycznie są super ale nie zawsze są dostępne u mnie jest tak że jest już rozwiedziona dawno temu ale mieszka sama w mieszkaniu wiec często z żoną do niej jeździmy wiec często ja widzę a niestety bóg dał mi dużego i jak mi sterczy to z daleka widać a na dodatek mam dzieci a ja tak mam ochotę na moją teściową, że czasem jak żona zostaje z dziećmi to staram jej się wcisnąć kit że idę do kolegi na piwo albo do moich rodziców a tak naprawdę to często przychodzę do teściowej i zazwyczaj wyglada to tak że jak do niej przychodzę to ona już śpi w swojej seksi piżamce z koronką i jak jej pościel spadnie to często widzę jej piękne ciało bo ani nie ma zbędnych kilo no poprostu kobieta ideał. jak raz u niej byłem to postanowiłem że prześpie się z nią nago wiec cicho weszłem i rozebrałem się mój członek tak stanął że był twardy jak kamień weszłem pod pierzynę i znowu weszłem w jakąś dziurkę po czuciu wyczułem ze była to gola i mokra cipka mojej teściowej no to postanowiłem powoli posuwać wkońcu tak to szybko robiłem że teściowa przebudziła się z piskiem a ja dalej posuwałem ona już przebudzona wyjęła mojego penisa z swojej cipki i zaczęła mi robić loda i wtedy to ja zacząłem skomleć bo robiła to tak dobrze potem pouprawialiśmy trochę seksu w wszystkich pozycjach jakie znaleźliśmy i skończyliśmy o 3 nad ranem było nam tak dobrze że następnego dnia dała mi adres do klubu nocnego gdzie później jak się okazało postanowiła dla mnie tam pracowĆ 

Odnośnik do komentarza

Ja zaliczyłam wszystkich w rodzinie teraz maja respekt bo znam ich tajemnice ,zaczęło się od tego ze szwagier mnie widział z kolesiem wiec postanowiłam zatuszować ten skok w bok i przystartowalam do szwagra poszło jak z płatka był kiepski w łóżku wiec tylko pare razy dałam sie ponieść wypytać kiedy już nic nie miał do opowiadania kiedy wiedziałam z która jeszcze sypiał wcześniej co w domu puściłam gostka ,wzięłam teraz na oko innego i tsk po kolei wszystkich chłopów przetestowałem. Jeden jest wyjątkowo dobrze wyposażony taki niepozorny wiec z nim chętnie się wycieram. On tez bo kuzynka ma problemy z jedno rozmiarem wiec chlopina szczęśliwy ze ja tak dzielnie trzymam bramkę by mógł sobie poszaleć,

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.08.2018 o 14:53, Gość CHĘTNY napisał:

Mnie moja ostatnio po stopach połaskotała jak

przyjechalam na sylwestra dzieci przypilnować oni chcieli iść się zabawić byli wrócili wiec się obudziłam poszli spać zaczęli figle tak się podnieciłem ze cho cho córka po nowym roku szła do pracy zięć został w domu ja miałam zostać pare dni rano poszłam do toalety się wynikać wracając spotkałam zięcia w korytarzu halo halo kawę poszłam zrobić do kuchni przyszedł co tak wczas nie śpisz napijesz kawę napije obije w nocnych ubraniach siedzimy pijemy rozmawiamy nie wiem jak zięć mówi dziękuje ze przyjechałaś dzieci przypilnować dał mi buzi ale przyczynił wsadził język nie oponowałem zaczęliśmy się całować podnieciłem się okropnie wziął mnie tak szybko do łóżka ze nie zdążyłam pomyśleć, to był mój początek przygody. Nie planowałam nie myślałam ze młody zechce mnie oglądać nie dopiero pieścić ale jak przyszłam do siebie zdałam sobie sprawę co ja wyprawiam teraz cieszę się z każdego spotkania daje mi tyle siły i energi jeżeli macie taka tylko okazje dajcie się ponieść warto bo tego kupić się nie da. 

Odnośnik do komentarza

Z Treściwą jak w realnym życiu jest sympatia lub antypatia ? Jak jest sympatia może wydarzyć się wszystko pozytywnie lub będzie impas - nie stety przegapiłem czas w którym dawała wyraźnie sygnały. ze mogę więcej szkoda byłem w tym okresie życia , za głupi nie na tym etapie dziś wiem  mogłem połączyć przyjemne z pożytecznym dziś wiem była otwarta ale jak to w życiu bywa mądry po . Panowie każda teściowa to sdydnia przyjemności o ile aparycja nie straszy i tego czasu nie można przegapić jął chcesz mieć 2 kobiety żonę i wierna kochankę ,bywa tak ze kiedy wydaje córkę za mąż już teść mało jest nią zainteresowany jest już zmęczona  odrobine życiem ale drżenie w niej pragnienie jeszcze coś przeżyć ,młody zostań sobą bzyknij się z teściów Ona odwdzięczy się za miłe słowa za chwile które jej ofiarujesz to w tym wieku dla młodego to jak jedna godzina w pracy dłużej a efekt niesamowity. Bez ubocznych konsekwencji bo to ona zadba o dyskrecje,cała oprawę jest godtowa dla swojego kochanka zrobić to czego z mężem nie robiła nigdy.

Odnośnik do komentarza

Kiedy poprosiła ciebie o masaż pleców nie miała większej okazji i pewnie miał nie będziesz mogłeś podczs masażu uwikłać ja w rozmowę masować tak by się podnieciła byś podczas tego głaskania bo nie jesteś masażysta dotykał ja wszędzie i powiedział jej ze chętnie byś się z nią popieścił mało tego trzeba było włożyć rękę w majtki trochę by protestowała ale to pozory musiała by stwarzać ze niby nie jest taka łatwa i gwarantuje mogłeś kuc żelazo 

Odnośnik do komentarza

 Lat temu .... pracowałem w delegacji, poznałem nieco starszą od siebie fajną dziewczynę. Po miesiącu znajomości mieszkałem już u niej na pięterku. Jej mamusia rozwódka, doskonale wiedziała że córcia na noc przychodzi do mnie a rano  wraca do siebie. Córcia od 10 do godz. 18 w pracy, ja pracowałem na dwie zmiany. Córcia w pracy, ja wracam z ranki mamusia  w ogródku toples się opala. Jej słowa: pewnie już niejedne cycki widziałeś, to nie będziesz się wstydzić. Po kilku dniach już mamusia mnie ujeżdżała. Super, firma mi płaciła za pokój na poddaszu, jedzonko miałem za zaspokajanie obydwu pań ? Niestety po dwóch i pół miesiąca sprawa się rypła, córcia złapała nas na gorącym uczynku, płacz, przekleństwa, mało córcia z mamusią się za kłaki nie złapały! W ciągu dwóch godzin spakowałem majdan i się wyprowadziłem, noc przespałem na parkingu w samochodzie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...