Skocz do zawartości
Forum

Czy jest jeszcze szansa, aby blizny się zmniejszyły lub rozjaśniły?


Gość n...m

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dominika A.

jak blizny są starsze to nie znaczy, że nie warto leczyć. Ja stosowałam Contractubex w żelu i pomógł (fakt, że dość wcześnie po zagojeniu), ale po prostu starsze blizny trzeba regularnie i dłużej leczyć, też powinny zmatowieć i zmięknąć

Odnośnik do komentarza
Gość Sylwia Dyduch
W dniu 16.07.2022 o 13:44, Gość Dominika A. napisał:

jak blizny są starsze to nie znaczy, że nie warto leczyć. Ja stosowałam Contractubex w żelu i pomógł (fakt, że dość wcześnie po zagojeniu), ale po prostu starsze blizny trzeba regularnie i dłużej leczyć, też powinny zmatowieć i zmięknąć

to jest naprawdę skuteczny lek na te kłopotliwe blizny

Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy tak naprawdę od osoby Fankuś

21 godzin temu, Fankuś napisał:

Taaaa... Tylko to działa też w drugą stronę. Niektóre blizny właśnie usunąć już trzeba, bo utrudniają funkcjonowanie, a nawet są niebezpieczne (u dzieci chociażby). Leki takie jak Contractubex, Blisilum, czy plastry Sutricon, to świetne wyjście z sytuacji, bo nie wymagają zabiegu

Jeśli ktoś się czuje dobrze ze swoją blizną i mu nie przeszkadza to się tym nie przejmuje. A osoby, które mają z bliznami złe wspomnienia (wypadek, trudna operacja) i wolą o nich nie myśleć to po prostu je usuną i ja to kompletnie popieram. Osobiście skorzystałabym pewnie prędzej z jakiegoś leku na blizny np: tego Contractubexa, niz poszła na zabieg usuwania laserowego, ale to też zależy od osoby :D

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.10.2022 o 10:32, Sobocia napisał:

Wszystko zależy tak naprawdę od osoby Fankuś

Jeśli ktoś się czuje dobrze ze swoją blizną i mu nie przeszkadza to się tym nie przejmuje. A osoby, które mają z bliznami złe wspomnienia (wypadek, trudna operacja) i wolą o nich nie myśleć to po prostu je usuną i ja to kompletnie popieram. Osobiście skorzystałabym pewnie prędzej z jakiegoś leku na blizny np: tego Contractubexa, niz poszła na zabieg usuwania laserowego, ale to też zależy od osoby ?

Ale przez to nie ograniczajmy się tylko dlatego że się czegoś boimy się operacji. One są szybkie i działające w 100%

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...