Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Karolina05

Przedłużanie włosów

Rekomendowane odpowiedzi

Doczepy? Autorce chyba chodziło o coś na stałe 🙂 Kochana ja zagęszczałam włosy w Miraflores i jestem bardzo zadowolona z efektów, polecam bo Panie stosują najnowsze technologie a co najważniejsze to znają się na rzeczy 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jowka

Przedluzanie wlosow tylko w hollywood hair:) Zdjecia prac mowia same za siebie a ja ze swojej strony serdecznie polecam;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Yyy

Mam wrażenie, ze o Hollywood Hair pisze jedna i ta sama osoba, komentarze podobne jeden do drugiego.Zgadzam się, ze ukraińska obsługa nie zawsze rozumie co się mówi, w salonie panuje chaos i człowiek czuje się, jakby przeszkadzal, a nie przyszedł wydać grube pieniądze. Bardzo niekomfortowo. Włosy wypadają hurtem, ale usłyszycie, ze to wina złej pielęgnacji, a nie ich założenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ola

Ja polecam salon w Łodzi i Panią Karoline z Luxury Hair Extension KTÓRA WRESZCIE PO TYCH renomowanych salonach doprowadziła mi włosy do normalnego stanu tam są zdrowe piękne kitki które są ściete z głowy  i śłowianskie ona sama je skupuje takze jak przyszłam to wlosów mnostwo lezalo do wyboru zebym mogla sobie obejrzeć wybrać dotknąć i dostałam mega prezent za darmo co mnie zdziwiło bo  szczotke szampon i odzywke do włosów nie ma wygórowanych cen ale włosy sa mega ! Polecam 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ola

Ja polecam salon w Łodzi i Panią Karoline z Luxury Hair Extension KTÓRA WRESZCIE PO TYCH renomowanych salonach doprowadziła mi włosy do normalnego stanu tam są zdrowe piękne kitki które są ściete z głowy  i śłowianskie ona sama je skupuje takze jak przyszłam to wlosów mnostwo lezalo do wyboru zebym mogla sobie obejrzeć wybrać dotknąć i dostałam mega prezent za darmo co mnie zdziwiło bo  szczotke szampon i odzywke do włosów nie ma wygórowanych cen ale włosy sa mega ! Polecam 🙂Ja polecam salon w Łodzi i Panią Karoline z Luxury Hair Extension KTÓRA WRESZCIE PO TYCH renomowanych salonach doprowadziła mi włosy do normalnego stanu tam są zdrowe piękne kitki które są ściete z głowy  i śłowianskie ona sama je skupuje takze jak przyszłam to wlosów mnostwo lezalo do wyboru zebym mogla sobie obejrzeć wybrać dotknąć i dostałam mega prezent za darmo co mnie zdziwiło bo  szczotke szampon i odzywke do włosów nie ma wygórowanych cen ale włosy sa mega ! Polecam 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia

Ja jestem bardzo zadowolona ze swoich włosów, które też są przedłużane. Zabieg wykonywałam w salonie hollywood hair w Warszawie i jestem zachwycona. Nieziemski efekt, włosy najwyższej jakości, całokształt prezentuje się naprawdę  dobrze.  Bardzo gorąco polecam! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gosc12345

Absolutnie nie polecam Hollywood Hair Warsaw !! Dziewczyna założyła mi włosy z pięknie dopasowanym kolorem do moich, niestety nie poinformowała mnie, ze włosy są farbowane i po dosłownie 3 myciach kolor się zmył, czego efektem był po prostu zle dopasowany kolor - na włosach Zrobiło mi się ombre, a takiego efektu nie chciałam. Poza tym dziewczyna, która doczepiala mi włosy bardzo spieszyła się do swojego chłopaka, i ciagle o tym mówiła jak bardzo się spieszy, co skutkowało tym, ze czułam się tam zwyczajnie „niepotrzebna”, na pewno nie zostałam potraktowana tak jak powinnam, nie czułam się, jak to juz jedna Pani tutaj podkreśliła, „wypieszczona za takie pieniądze”. W pewnym momencie owa Pani, która doczepiala mi włosy, zwyczajnie mnie zostawiła i wyszła z pracy do swojego chłopaka i nie informując mnie o tym, przekazała moją głowę w ręce koleżanki. Przy zdjeciu doczepow inna fryzjerka stwierdziła, ze do ilości moich pasm włosów zdecydowanie zostały doczepione za grube pasemka, co skutkowało wyrwaniem, obciążenie i obkruszeniem moim naturalnych włosów. W efekcie obecnie mam na głowie polowe włosów, które są w rożnej długości. Zdecydowanie zalecam glebokie zastanowienie się nad usługami tej firmy, po prostu odradzam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marta

Teraz wiadomo przerwa z działaniem z włoskami, ale ja przedłużałam pod koniec tamtego roku w Hollywood Hair i wg mnie totalny SZTOS *.* Dziewczyny dobierają idealną długość i ilość, bo wiadomo że nie można obciążyć za bardzo naturalnych włosów. Pełen profesjonalizm. POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ofiara Hollywood hair

Nie polecam nikomu Hollywood hair. Po pierwsze umawiałam się na 18 zł za gr, okazało się że nie mają tych więc zapłaciłam 24zl gr. Z tego co czytałam na innej stronie, inne też zostały oszukane w ten sposób. Usuńcie z cennika 18zl/gr!! Ok, powiedziała że będą to włosy lux ale dlaczego one mnie drapały po plecach? Żenada. Poza tym źle były doczepione, wyrywały moje włosy, bo przecież nikt tam nie analizuje włosów klientów i nie doradza jakie byłyby najlepsze do struktury klienta, ile.i jaka długość. Te laski jakies rozwydrzone, daleko im do profesjonalizmu. Tylko jedna była ok, taka  ciut grubsza blondynka. Mimo tego że robiła innej pani włosy, przywitała mnie i pokierowała. Odrywała się od pracy żeby drzwi otworzyć mimo że inne krecily się bez celu! Reszta dziewczyn DRAMAT!!! Na szkolenie z nimi! Po dwóch miesiącach zdjęłam, z połową swoich. Niby dwa miesiące a już kołtuny były. Włosy były tak obciążone że na każdym pasemku widać było cebulki moich, poza tym też się połamały. Teraz czeka mnie kilka lat na odbudowę. Kupcie sobie treski na okazje, doczepiany kucy ale nie warto na stałe. Jak dzwoniłam po innych salonach żeby umówić się na zdjęcie to panie nawet już się nie dziwiły że po Hollywood hair. Strącone pieniądze, a co najgorsze własne włosy. 😭Nie wiem jak jest w innych salonach ale mają chociaż włączone opinie i komentarze więc można poczytać, a HH blokują wszędzie. Dlaczego?? Dziewczyny uważajcie i zastanówcie się 10 razy czy warto a wy HH zrozumiecie jaka krzywdę wyrzadzacie innym.

Jest to moja szczera opinia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Też nie pokecam Hh
W dniu 18.08.2019 o 22:44, Gość Jasgg napisał:

Jak ktos zastanawia się nad przedłużaniem w Hollywood hair warsaw to niech się zastanowi sto razy. Ja straciłam przez nich włosy. Usuwają komentarze, blokują ludzi, sami sobie piszą pozytywne opinie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Laura

Byłam na przedłużainu włosów metodą HH keratin mini bondes  w hollywood hair w Warszawie ok. miesiąca temu i jestem mega zadowolona! 🙂 włosy wyglądają fantastycznie, dodały mi mnóstwo uroku i widzę, że jest to wykonanie bardzo profesjonalne. Wlosy się nie plączą, wyglądają jak z hollywood:) Panie z salonu mega miłe i potrafią wytłumaczyć wiele kwestii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kati

Totalnie polecam salon hollywood hair, moim zdaniem numer jeden w przedłużaniu i zagęszczaniu włosów! Profesjonalne podejście i produkty najwyższej jakości, dzięki czemu włosy wyglądają jak w 100% naturalne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karolina

Dziewczyny, tylko nie Hollywood Hair, totalnie zniszczyły mi włosy, byłam na przedłużaniu i farbowaniu, po pierwsze miałam popaloną skórę głowy, a włosy zaczęły po kilku miesiącach wypadać garściami, włosy robiłam na wilczej u Justyny(?) Wywalone kupę kasy, jestem załamana...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karolina

Poza tym dziewczyny nie mają żadnego doświadczenia, żadnych kursów i szkoleń!!! Nie polecam HH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sandra

W moim przypadku Hollywod Hair mega się sprawdziło i jestem bardzo zadowolona z efektu! Wygląda to na profesjonalną robotę, włosy wyglądają mega naturalnie  🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aleksandra R.

Równiez polecam hollywood hair! Świetna robota  zagęszczania i przedłużania włosów dzięki czemu czuję się pewna siebie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...