Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Karolina05

Przedłużanie włosów

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karolina05

Cześć,
co myślicie o przedłużaniu włosów? Chcę skorzystać z usług Great Lengths. Czytałam już ich bloga - mają tam sporo ciekawych artykułów dotyczących pielęgnacji włosów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Asia340

Hej,
korzystałam z ich usług i bardzo polecam! Przedłużałam włosy przed ślubem i wyszło świetnie, przede wszystkim pełen profesjonalizm, a to cenię (jeśli o urodę chodzi) najbardziej!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość klaudyna13

Tez przedluzalam wlosy przed slubem, ale w Hair Atelier&Spa, u Piotra Sierpińskiego i polecam. Salon ma bardzo dobrą renomę, wystarczy zerknąc na ich instagram, duzo zadowolonych klientek, w tym rowniez ja :) pani fryzjerka bardzo mila, starannie doczepiala pasma (20cm), wiec wlasciwie po godzince calosc byla zrobiona. Rezultat niesamowity, przede wszystkim doczepione pasma ladnie wtapiają sie w moje naturalne wlosy, zero roznicy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przedłużenia włosów potrafi dać bardzo piękne efekty :) nie znam tej marki, o której piszesz. za to polecam sprawdzić hairtalk - zarówno jeśli chodzi o przedłużanie, jak i pielęgnację już po :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tylka1245

Ja byłam w Great Lengths i bardzo sobie chwalę, nie tylko ich usługi, ale i produkty - seria biokosmetyków wymiata! <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość GabrysiaTwardowska

Przedłużam włosy od dłuższego czasu w Hollywood Hair w Warszawie i szczerzę mogę polecić <3 zawsze marzyłam o długich włosach i szczerze dużo się naczytałam o tym jak włosy się niszczą i wyczesują.. Ja u siebie czegoś takiego nie zauważyłam.. chyba kwestia tego, że włosy muszą być dobrze założone i nie ma większego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KatarzynaEłk

Ja miesiąc temu przedłużałam metodą GL Tapes i byłam bardzo zadowolona, przez miesiąc nie widać żadnej różnicy w stanie włosów, pięknie się układają i wyglądają bardzo naturalnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KarolinaWoj

Ja robiłam swoje w Hollywood Hair na Wilczej w Wwa :D Przyjechałam do nich aż z Tarczyna :D Generalnie polecam Ci wybrać ten salon, do którego jesteś przekonana w 100%, bo możesz sobie bardziej zaszkodzić niż pomóc. Już miałam taką koleżankę, co doczepiała po taniości, i właśnie w Hollywood Hair ratowali jej te resztki, co zostały z włosów. W sumie stąd wgl mam ten kontakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Klaudiaaaaaaaaaaaaaa

tez robilam w hollywood hair i jestem zachwycona. Od 3 lat przedluzam wlosy, a w hh to zupelnie co innego - wlosy najwyzszej jakosci, nie placza sie, samych laczen tez nie widac. Rewelacja! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nicollaa

Witam, przedłużałam włosy dwa razy. Niestety po ich ściągnięciu zostały mi na głowie łyse placki. Nie ukrywam, że przez to czuje się dość niekomfortowo, a rano wychodząc do pracy spędzam sporo czasu na układaniu włosów i ukryciu moich mankamentów. Wiąże się to ze sporym stresem :( Ostatnio koleżanka pokazała mi stronę Meditravel.pl która wykonuje zabieg przeszczepu włosów także u kobiet. Jestem w trakcie konsultacji i mam nadzieję, że wkrótce uporam się z problemem i będę mogła chodzić z dumą w rozpuszczonych włosach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agnieszkaaaaaaaaa

mega dobra sprawa, jesli ktos to potrafi robic ;) w hollywood hair np efekt jest wow, wygladaja jak naturalne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jasgg

Jak ktos zastanawia się nad przedłużaniem w Hollywood hair warsaw to niech się zastanowi sto razy. Ja straciłam przez nich włosy. Usuwają komentarze, blokują ludzi, sami sobie piszą pozytywne opinie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja znajoma przedłuża włosy w Mirafolres i bardzo sb chwali, ja akurat chodzę tam do trychologa ale sama przymierzam się do laserowego zagęszczenia włosów, na razie wzmacniam swoje naturalne :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kaska123456

Swoja karierę z przedluzaniem wlosow rozpoczelam w Hollywood Hair w Warszawie. Przyznam szczerze ze moje wlosy przed zabiegiem to było istne siano, przerzedzone i mega cienkie . Wychodzac z salonu nie mogłam uwierzyć, serio. Babeczki zrobily magie! Wlosy najwyższej jakości, dlugosc i kolor idealnie dopasowane, a co najważniejsze cena odpowiada jakości i profesjonalizmowi. Jeśli nie wiesz gdzie to tam polecam!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podzielę się z wami swoimi spostrzeżeniami, jestem po przedłużaniu włosów w Miraflores i nie mogę się napatrzeć na swoją nową fryzurkę :) efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania, gorąco wam polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Juliaa1

Moim zdaniem warto przedłużyć sobie włosy- zwłaszcza jeśli twoje naturalne wyglądają jak siano i tylko pogarszają twój wizerunek zamiast go polepszać. Sama zdecydowałam się na taki zabieg i była to jedna z lepszych decyzji jakie w życiu podjęłam. Pierwszą taką przygodę miałam przyjemność przeżyć z Hollywood Hair- w Warszawie, bardzo fajna, profesjonalna obsługa i podejście do klientki. Mega polecam, włosy wyglądają naturalnie i się trzymają, nic nie widać, nic nie prześwituje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kalina25841

Ja już ma na swoim koncie mnóstwo salonów fryzjerskich, w których przedłużałam włosy, aż doprowadzilam się do takiego stanu, że musiałam ściąć całe swoje włosy.... Regenerowałam je rok, a później znowu postawiłam na przedłużaniu, ale tym razem oddałam się w ręce profesjonalistów. Salon hollywood hair poleciła mi moja kuzynka. Obecnie jestem ich stałą klientką od dwóch lat i nie zamierzam zmieniać salonu, bo dbają o moje wlosy z taką starannością o jakiej marzylam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Weronika24443

Ogólnie przedłużanie włosów- spoko sprawa, ale trzeba to zrobić z głową i powierzyć robotę profesjonalistom. Ja tak zrobiłam pół roku temu- w salonie hollywood hair w Warszawie,robota mistrzowska. Po prostu te panie to mistrzynie. Włosy wyglądają tak naturalnie, trzymają się dłuuugo,także inwestycja bardzo opłacalna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nina8989

Hollywood Hair Warszawa !!!!!dramat nie polecam!!!! Byłam klientką 2 razy łącznie zapłaciłam 3500 i co ??? Pieniądze wyrzucone w błoto, obsługa głównie ukraińska nie rozumie co sie do nich mówi a Pani Paulina z Belwederskiej-prostaczka i chamka zakochana w sobie bez umiejętności!!!! Jedynie co potrafi to założyć włosy -zresztą źle ,ponieważ w moim przypadku mam je za wysoko, przez co widać doczepy !!!do podcięcia włosów i grzywki zawołała inna koleżankę ,chyba już 6 -do jednej głowy !!!co dało taki wynik że po powrocie do swojej miejscowości wydałam kokejne 300 zł na ścięcie i farbowanie!!! Oszuści!!!! Kobietki omijajcie ich !!!NIE POLECAM!!!! W tym salonie panuje haos i nie czułam się tam komfortowo, za kwotè 3500 ??? Powinnam być wypieszczona ,czyż nie???? A nie do połowy zrobiona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sanderaaa

Myślę że trzeba do tego podejść profesjonalnie i z głową. A więć trzeba zacząć od podstaw, a więc od znalezienia odpowiedniego fryzjera ! Ja szukałam długie tygodnie , aż w końcu posiłkowałam się opiniami dziewczyn, które również miały przedłużanie. Polecono mi salon w Warszawie- hollywood hair. Bałam się strasznie że będzie to wyglądać sztucznie, ale zdjęcia prac tych pań też robią swoje. No i się skusiłam. Efekt był taki, że odmłodziło mnie o jakies 5 lat, fenomenalnie wyglądają moje włosy. Polecam każdemu kto się waha:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Naprawdę nie radzę tego stosować. Włosy wyglądają na piękne tylko przez jakiś czas. Później nie dość, że niszczą się te doczepiane, to jeszcze naturalne i ciężko to później zregenerować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Barbara434

Z przedłużaniem włosów trzeba uważać a przede wszystkim znaleźć odpowiedni salon tak żeby robota była zrobiona na 5+. W tej kwestii salon hollywood hair w warszawie sprawdzi sie idealnie, takze polecam kazdej dziewczyny!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Justyna12221

W mojej ocenie to nic złego, a wręcz wskazanego dla kogoś kto nie radzi sobie z włosami. U mnie od zawsze był problem z brakiem gęstości i ilości włosów. Nie mogłam już nic poradzić. Kolezanki poleciły mi przedłużenie i zagęszczenie włosów, ale potrzebny był tylko dobry salon - i znalazłam hollywood hair. Niesamowicie przyłożyli się do pracy. Jestem zadowolona w 100 % i polecam każdemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...