Skocz do zawartości
Forum

Jaki jest koszt wstawienia implantów zębowych?


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marzenaki

Na nfz bym w tym temacie nie liczyła za to w Łukowie mogę polecić gabinet Dental House gdzie wstawiałam implanty i zabieg do najtańszych nie należał, ale odbył się bez komplikacji, a ja wróciłam do zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Gość czeterka

to zlaeży od wielu czynników np to w jakim miescie robisz implant w większych będzie na pewno drożej, ja robiłam implant w Krakowie w Eurodenta cena ponizęj 5 tysięcu już za całość, ale jakość i profesjonalizm na najwyższym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Gość mariettteeee

Bardzo dużo jest czynników, które mają wpływ na cenę końcową. Najlepiej będzie jak po prostu udasz się do stomatologa, powiesz co Cie interesuje i opiszesz całą sytuacje. Obejrzy i będzie wiedział co i jak. Wtedy będziesz miała informację z pierwszej ręki. Jeżeli nie wiesz do kogo się udać, to proponuję odwiedzić Dentala na Lwowskiej jeżeli chodzi o Lublin.

Odnośnik do komentarza

Moja Mama ostatnio robiła implanty u dr Balczyńskiego w klinice na placu Szczepańskim w Krakowie. Jest bardzo zadowolona i wygląda super. Nie straciła majątku bo tam jest możliwość zrobienie sobie implantów na raty. Mama jest bardzo zadowolona i poleca każdemu !

Odnośnik do komentarza

ja robiłam implant w Eurodental w Warszawie, zdecydowałam się bo przyjaciółka była u nich i była bardzo zadowolona a ja w tym czasie szukałam miejsca gdzie będę mogła sobie zrobić implant i zdecydowałam sie na nich. Przede wszystkim dostawiłam na jakość i profesjonalizm a w Eurodental na to można liczyć. 

Odnośnik do komentarza
Gość ramiszka

ja też uważam, że w eurodental jest naprawdę bardzo wysokiej jakości, opiekę stomatologiczną mają naprawdę bardzo dobrą, stomatolodzy też są świetni, sprzęt na najwyższym poziomie i nigdy nie ma problemu z umówieniem wizyty.

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.11.2019 o 03:01, miluna25 napisał:

Jeżeli chodzi o implant zęba cena toruń to koszty są ustalane indywidualnie, u mnie całość wyniosła kilkaset złoty, ale dla takiego efektu warto. Ząbki robiłam w Centrum Stomatologii Estetycznej Dentistica w Toruniu i gorąco polecam - raz dwa odzyskałam pewność siebie i dawny pełny uśmiech ?

Pewnie tak

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.08.2019 o 14:25, Gość habar napisał:

Jeżeli poszukujecie dobrej i niedrogiej placówki stomatologicznej na terenie Lublina, która zajmuje się wstawianiem implantów zębowych to polecam wam skontaktować się z https://implantytorun.pl/co-trzeba-robic-po-wszczepieniu-implantu-zebow/ Tam pracują świetni specjaliści, u których sam byłem na wstawianiu implantu zębowego.

A co dokładnie Ci robili?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...