Skocz do zawartości
Forum

Co zastosować na wypadające włosy?


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ElkaKlotecka

Mi wypadały przede wszystkim przez dietę, ale też używanie kosmetyków najtańszych jakie są. W końcu powiedziałam dość i kupiłam komsetyki profesjonalne od Great Lengths - szampon, odżywkę i maskę, a do tego zmieniłam dietę na bogatszą w witaminy i minerały i zaczęłam częściej ćwiczyć - efekty są nieziemskie ;) bez porównania :)

Odnośnik do komentarza

Ja na wypadające stosuję odżywkę Hasnę, którą poleciał mi fryzjerka. Jest ona naturalna, nie obciąża włosów i poprawi ich kondycję. Po 2 tygodniach widać już pierwsze efekty. Włosy nie lecą garściami i ładnie się rozczesując.

Odnośnik do komentarza
Gość eweloona

Moja siostra miała wykonywaną mezoterapię w Centrum Zdrowej Skóry w Warszawie i muszę przyznać, że efekty WOW! Jest mega zadowolona i już nie chodzi nawet o sam zabieg ale o to, że zrobili jej też wszystkie potrzebne badania, żeby wykluczyć jakieś choroby. Generalnie jest zadowolona z efektów, więc szczerze polecam.

Odnośnik do komentarza

Mi tam wszystko się uspokoiło po Biotebal men. Nie mam już włosów na marynarce czy koszuli i nie wpadają mi do jedzenia. Są tam gdzie być powinny i maja się calkiem nieźle. Prosta kuracja i do tego tana. Bez wizyt u kosmetyczek i szaleństwa z igłą i osoczem, którym mnie straszyli.

Odnośnik do komentarza

Prostym i skutecznym sposobem na problemy z łysieniem jest moim zdaniem Hair Medic. Jeden preparat a szerokie działanie – wzmacnia, odbudowuje, przyśpiesza wzrost, oczyszcza skórę głowy itd. Samo nakladanie nie jest uciążliwe, trwa chwilę, ładnie się preparat wchłania.

Odnośnik do komentarza
Gość malgosiagod

Super, że stosujesz odpowiednie kosmetyki, wcierki i odżywki, ale one nie zastąpią odżywienia od wewnątrz. Może warto przejść się do apteki po suplementy? A przy okazji zastanowić się, czy nie brakuje nam witamin, czy dobrze się odżywiamy, dobrze śpimy, nie mamy stresów... Troszkę się wymądrzam, ale moja siostra od lat walczy z wypadaniem włosów, które leciały u niej garściami. Wiem, że jakiś tydzień temu zainteresowała się zabiegami w klinice, chyba tu: http://panekclinic.pl/. Jak chcesz to mogę podpytać o jej opinie?

Odnośnik do komentarza

Ja jedynie co mogę polecić to zabieg Carbolift w SC
Beauty Clinic (połączenie karboksyterapii i mezoterapii mikroigłowej) - nic innego nie było mi w stanie pomóc na wypadanie włosów, żadne kosmetyki pielęgnacyjne czy leki bądź suplementy

Odnośnik do komentarza

No nie wiem czy szampony i odżywki Wam pomoga. Maja one działanie jedynie zewnętrzne i nie dzialaja na cebulki.A to właśnie od cebulek zaczyna się wypadanie włosów.Polecam zastanowić się nad zabiegiem z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego:
https://dbam-o-zdrowie.pl/znaczenie-osocza-bogatoplytkowego-w-medycynie-estetycznej/

Zabieg wymaga mniej powtórzeń niż typowa mezoterapia koktajlami do skóry głowy. Pierwsze efekty widać już po jednym zabiegu, a optymalne po 3-4, wykonywanych w odstępie co miesiąc. Zabieg trwa ok. 10-15 minut, nie wymaga znieczulenia, choć nie należy do najprzyjemniejszych – w trakcie ostrzykiwania odczuwalne jest lekkie „rozpieranie”, a potem skóra może być lekko opuchnięta ma skutek nakłuwania.

Pobudza cebulki włosowe, poprawia stan wyglądu włosów oraz je wzmacnia.

Odnośnik do komentarza

Ja zacząłem od badań krwi, żeby mieć pewność że to nie jest jakaś poważna choroba. Tyle się teraz słyszy o raku i chorobach tarczycy. Po wyeliminowaniu najgorszych myśli została pielęgnacja i wzmacnianie biotyną i serum Biotebal men. Staram się również nie trzeć włosów podczas suszenia tylko delikatnie wycierać. Prota kuracja ale ważna.

Odnośnik do komentarza

a moze warto byloby udac sie do Kliniki Przeszczepu Wlosow w Warszawie? maja bardzo dobre opinie,sporo o nich slyszalam, nawet maz kolezanki byl tam na zabiegu bo mial problem z lysieniem, innowaycjny sprzet, nowe metody, to wszystko sprawia ze zabieg potrafi zdzialac cuda

Odnośnik do komentarza
Gość batalka

Nie no na przeszczep to bym się tak od razu nie decydowała. Najpierw warto zmienić dietę i postawić na dobre suplementy. Od siebie mogę polecić Vitapil w tabletkach lub lotion. Rewelacyjnie działają na włosy. Szczególnie, ze większość suplementów ma tylko biotynę, a ona sama nie zdziała cudów.

Odnośnik do komentarza
Gość alka27

Na pewno wszystkie od razu nie wypadną :) Warto używać wysokiej jakości kosmetyków, bo są po prostu skuteczne i zapewniają włosom wzmocnienie, nawilżenie, ochronę. Lepiej na pewno zapobiegać niż leczyć. Ale i tak dobrze wybrać wtedy jakieś dobre kosmetyki, bo one po prostu wzmocnią włosy. Ja mogę polecić Moroccanoil, są silnie nawilżające, bo zawierają olejek arganowy, a przy tym nie zawierają fosforanów, parabenów i siarczanów i dzięki temu nie obciążają dodatkowo włosów. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Ja miałam ten sam problem, nie wiem czy zależało to od długości włosów czy tego, że farbowałam je w domu ale leciały garściami...Tak było bo bałam się fryzjerów, znajoma zaprowadziła mnie do studia In Harmony na metamorfozę - straciłam ponad 50 cm włosów, do tego kolor i kompleksowa pielęgnacja oczywiście zdrowa dieta i witaminki ale o problemie wypadających włosów zapomniałam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...