Skocz do zawartości
Forum

Stara i zwiotczała skóra na twarzy ?


Gość Grażyna 1

Rekomendowane odpowiedzi

skóra wiotczeje niestety z wiekiem. Polecam dobrze dobraną dietę, pić dużo wody, aktywność fizyczna, kolagen w tabletkach i zabieg z kwasem hialuronowym na twarz. Z dietetykiem ci niestety nie pomogę, bo sama długi czas dochodziłam do tego jakie produkty na mnie zbawiennie wpływają i na moją kondycję skóry, ale mogę polecić ci dr. Majcherczyk z gabinetu medycyny estetycznej Dream Med z Łodzi, która potrafi odpowiednio dobrać zabieg do kondycji skóry. Jest rewelacyjna. A dietetyka tak czy inaczej dobrego szukaj.

Odnośnik do komentarza
Gość NatkaKowalska

Wydaje mi się, że może pomóc ostrzyknięcie osoczem bogatopłytkowym, pewnie słyszeliście o takim zabiegu. Pobierają krew, która zostaje odwirowana, następnie uzyskanym osoczem ostrzykuje się wybrane partie twarzy. Dobra opcja, bo skóra naprawdę robi się jędrniejsza, regeneruje się i można dodatkowo pozbyć się zmarszczek. Ja jestem bardzo zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Gość Halina KJ

Jestem osobą juz starsza i bardzo miałam widoczne zmarszczki oraz skóra stała się zwiodczała. Bardzo dobrym zabiegiem dla nie okazł sie laser frakcyjny emerge. Jest całkowicie bezpieczny a daje bardzo dobre rezultaty. Fajnie wygładza zmarszczki i skóra staje sie bardziej jędrna. Zabieg robiłam w Ego Med Spa w Krakowie ul. Grzegórzecka 67 C

Odnośnik do komentarza
Gość kamilazamorska

~NatkaKowalska
Wydaje mi się, że może pomóc ostrzyknięcie osoczem bogatopłytkowym, pewnie słyszeliście o takim zabiegu. Pobierają krew, która zostaje odwirowana, następnie uzyskanym osoczem ostrzykuje się wybrane partie twarzy. Dobra opcja, bo skóra naprawdę robi się jędrniejsza, regeneruje się i można dodatkowo pozbyć się zmarszczek. Ja jestem bardzo zadowolona.

Gdzie można poddać się takiemu zabiegowi?

Odnośnik do komentarza
Gość aniela605

Masaże albo zabieg wampirzy może pomóc też :) Całe szczęście, że ja nie mam takich problemów i na razie jedynie straszne co, to mam cienie i worki pod oczami dość duże. Na to, na całe szczęście pomaga mi dość konkretnie krem pod oczy remescar, wiec po cieniach i workach ani śladu i nie muszę używać korektora.

Odnośnik do komentarza

~Hakunka
Jak wiotczeniu skory to laser iPixel w klinice dr legrand. Miałam teraz serie trzech zabiegów i na koniec jeszcze skorzystałam z sosocza. Bardzo ladn3 efekty i fajnie, ze mi dobrali od razu pielegnacje domowa.

A co to za zabieg? Złe po nim wyglądałaś itp?

Odnośnik do komentarza

~Kasia549
~Hakunka
Jak wiotczeniu skory to laser iPixel w klinice dr legrand. Miałam teraz serie trzech zabiegów i na koniec jeszcze skorzystałam z sosocza. Bardzo ladn3 efekty i fajnie, ze mi dobrali od razu pielegnacje domowa.

A co to za zabieg? Złe po nim wyglądałaś itp?

Wiesz co, tuż po mega piekło i byłam bardzo czerwona. Potem rano miałam duża opuchliznę i strupki i trwało to tak myśle z 5 dni. Ale po całej serii i tym osoczu na koniec jest duża różnica, wszyscy mi mówią ze młodziej wyglądam. Tylko trzeba być cierpliwym bo taka duża różnice to zobaczyłam gdzieś po 2-3 miesiącach od całej serii.

Odnośnik do komentarza

Czytałam trochę o Emerge i ciągle miałam jakiś hamulec odnośnie samej metody. Jakoś tak źle to brzmiało, że tym urządzeniem musi zostać uszkodzony stary naskórek, żeby ta nowa tkanka miała szansę wyglądać dobrze. Jak to mówią kto pyta nie błądzi. Podeszłam do kliniki Nevu Estetic w Krakowie
tak tylko podpytać i przyznaje tak mi to wyjaśnili, że jestem już po zabiegu i co mogę powiedzieć polecam i polecam pytać jeśli nie jesteśmy czegoś pewni.

Odnośnik do komentarza

Ja również jestem tego samego zdania. Sama nie wiem czy zdecydowałabym się na bardzo inwazyjny zabieg ale od jakiegoś czasu wykonuję sobie zabiegi ostrzykiwania kwasem hialuronowym ( zmarszczki mimiczne przy ustach) . Po ukończeniu 30 roku życia zauważyłam,ze moja skóra straciła jędrność. Kwas hialuronowy naturalnie występuje w organizmie, jest to całkowicie niegroźny środek tak wiec nie może nam zaszkodzić. Jednocześnie efekty są świetne ! Zmarszczki są wygłądzone, mimika taka sama jak wcześniej. Efekt utrzymuje się nawet do roku ( wszystko zależy od konkretnej osoby ale u mnie długo się to trzyma jak zauważyłam).
O zabiegach mozecie poczytać sobie na tej stronie http://markemed.com.pl/spowolnij-uplyw-czasu/

Odnośnik do komentarza

w tej materii myślę że na pewno pomoże lifting twarzy, spoko metoda, nawet na najbardziej zwiotczała skórę, wiem, bo robiłam w klinice dermed w Krakowie i naprawdę mam teraz wyraźnie zaznaczony owal twarzy plus do tego zero zmarszczek, skóra jest bardzo gładka

Odnośnik do komentarza

U mnie na odmłodzenie skóry bardzo dobrze wpłynął zabieg laserowy. Super daje efekty, skóra jest naprężona i odmłodzona,dzięki temu zabiegowi wyglądam dużo lepiej. Polecam klinikę w której byłam Magnopere Roma Zielińska w Krakowie

Odnośnik do komentarza
Gość rownotka

ja uważam, ze olej z wiesiołka może zdziałać cuda. dlatego staram się regularnie brać oeparol w tabletkach, bo tam jest olej z wiesiołka tłoczony na zimno, więc zachowuje pełnię swoich dobroczynnych właściwości.

 

Odnośnik do komentarza

To może wampirzy lifting? Ja własnie się na niego zdecydowałam jakiś czas temu u chirurga w KNACK CLINIC we Wrocławiu i polecam. Moja skóra była zwiotczała, taka nieprzyjemna, no i po zabiegach, gdzie minęło już ponad pół roku, skóra odżyła. Jest teraz jędrna, elastyczna, nie chcę być nieskromna, ale wyglądam o niebo lepiej niż wcześniej, polecam. 

Odnośnik do komentarza

U mnie zabieg laserowy na odmłodzenie skóry twarzy bardzo dobrze się sprawdził. Już po zabiegu widać efekty, skóra jest napręzona, odmłodzona , zmarszczki sa spłycone. Polecam jak najbardziej oraz klinikę d o której chodze na zabiegi Magnopere ul. Grzegórzecka 67d/ 102 Kraków

Odnośnik do komentarza

Może lifting? Ja robiłam u chirurga Łątkowskiego - zabieg usunięcia nadmiaru skóry z twarzy oraz szyi i z efektu jestem bardzo zadowolona. Skóra jest teraz napięta, jędrna, blizn nie widać, a ja cieszę się z tego, że wyglądam o co najmniej kilka lat młodziej, polecam serdecznie. 

Odnośnik do komentarza

Jak chodzi o polecenie dobrego zabiegu na zniwelowanie drobnych zmarszczek to polecam Lift Booster. Bardzo ładnie wygładza ten preparat zmarszczki i widać znaczącą poprawę skóry. Polecam miejsce gdzie robiłam zabieg MTT Estetica w Krakowie 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...