Skocz do zawartości
Forum

Stara i zwiotczała skóra na twarzy ?


Gość Grażyna 1

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dla ciebie dwa słowa: wampirzy lifting, czyli PRP terapia osoczem bogatopłytkowym. Ja byłam na tym już jakiś czas temu w WellDerm w Warszawie i bardzo serdecznie ich polecam. Tam zabieg wykonuje lekarz, wszystko jest bezpieczne i muszę przyznać, ze rezultat jest niesamowity. Moja skóra jest teraz napięta, odmłodzona, elastyczna, no cudo. 

Odnośnik do komentarza

Lifting to klucz, ja jednak zdecydowałam się na bardziej trwałą i gruntowną opcję. W zeszłym roku skończyłam  lat i na swoje urodziny zafundowałam sobie lifting. Zabieg był u chirurga Michała Knakiewicza w Knack Clinic we Wrocławiu http://www.knackclinic.com/. Klinikę i lekarza bardzo polecam, to rzetelny człowiek i miejsce. Bardzo rzeczowy i profesjonalny, zna się na tym co robi, dzięki czemu moja twarz jest pięknie wygładzona. Zmarszczki, które tak mi przeszkadzały całkowicie zniknęły. 

Odnośnik do komentarza

A może lifting? Ja na takim byłam u dr Łątkowskiego z klinimi w Polanicy-Zdroju i wcale nie żałuję tej decyzji. Moj askóra była już tak pomarszczona i stara, że nie wiem co innego mogłabym zrobić. Kremy i zabiegi medycyny estetycznej nic nie dawały, całe życie dbałam o skórę i cerę, a efekt był beznadziejny. Zabieg miałam robiony w zeszłym roku, wszystko było bezpiecznie, z zachowaniem środków ostrożności, w dobrej cenie, a przede wszystkim profesjonalnie. Chirurg wykonał magię na mojej twarzy. Skóra jest pięknie naciągnięta, ale ja żadnego "ciągnięcia" nie czuję, jest dokładnie tak jak chciałam, polecam.  

Odnośnik do komentarza

Przechodziłam zabieg liftingu twarzy u doktora Boligłowy w SCM clinic i efekty są po prostu rewelacyjne. Sama klinika jest bardzo nowoczesna, mieści się w centrum Krakowa. Zanim zdecydowałam się na ten zabieg długo się przygotowywałam do niego, czytałam wiele artykułów i opinii. Dlatego właśnie zdecydowałam się na pewnego lekarza i specjalizującą się w tym klinikę.

Odnośnik do komentarza

No właśnie lifting jest strzałem w dziesiątkę. Ja jest przed sześćdziesiątką, dlatego zwiotczałej skóry miałam na pęczki, moja twarz i szyja wyglądały już staro. To nic, że  używałam kremów, itp., grawitacja zrobiła swoje. Poszłam na chirurgiczny lifting do chirurga Łątkowskiego z kliniki w Polanicy-Zdroju i to był doskonały pomysł. Nadmiar skóry został usunięty, twarz i szyję mam ładnie wygładzoną, nie wyglądają one jednak na sztucznie naciągnięte. Odzyskałam wygląd sprzed co najmniej dziesięciu lat, serdecznie polecam.

Odnośnik do komentarza

Poddałam się jakiś czas temu zabiegowi wolumetrii twarzy w klinice Unident Union we Wrocławiu. Twarz wygląda bardzo ładnie po zabiegu a sam zabieg nie należy do inwazyjnych. Początkowo zastanawiałam się nad zabiegiem z użyciem nici, ale myślę , że na to mam jeszcze czas. Zabieg wolumetrii w pełni mnie satysfakcjonuje i mogę spokojnie polecić każdemu, kto zauważył u siebie zmiany związane ze starzeniem się. Wyglądam teraz młodziej, skóra jest jędrniejsza a przede wszystkim owal twarzy ładnie zarysowany. 

Odnośnik do komentarza

Może warto pomyśleć na przykład o wampirzym liftingu – ja miałam dwa miesiące temu w Akademii Medycyny Estetycznej na Ursynowie. Doktor Bocheński to niesamowity specjalista, moja twarz wiele zyskała po jego lekkiej interwencji. Nie żałuję, że zdecydowałam się na zabieg medycyny estetycznej.

Odnośnik do komentarza

Zamiast loftingu spróbujcie Olejku  BUSAJNA

To taki orientalny olejek do zniszczonej, zwiotczałej, rozciągniętej i starzejącej sie skóry

Nadaje sie i na twarz i pod oczy ( nie uczula) zamiast kremu ale też na cale ciało a nawet na brzuch w ciąży , po ciąży czy po odchudzaniu, jak skóra wisi i sie marsczy, bo wlaśnie pomaga się skórze "ściągnąć", ujędrnia, regeneruje, nawilża , wzmacnia

To jest w pełni naturalny preparat, bez chemii  z Arabii saudyjskiej. Tam to stosują Saudyjki nagminnie, bo muszą dbać o siebie bardzo, wiecie jak tam jest , nie spodoba sie żona panu i władcy to wynocha, dlatego dbają szczególnie  o swoje ciało i właśnie ta busajna tam jest w modzie. Pomaga. To już na sobie sprawdziłam , bo pomogła i na brzuch w ciąży a  potem jak już brzuszek wrócił do formy i widziałam na sobie jak to pomaga , a w dodatku   mi zostało to zaczęłam też na twarz stosować i naprawdę rewelacja jak skóra jędrnieje i młodnieje. Wiadomo, zmarszczki jakie sie ma nie znikną, bo to nie skalpel chirurga, ale jak skóra jest jędrniejsza i nawilżona bardziej to zmarszczki są mniej widoczne zdecydowanie

Odnośnik do komentarza

Ja robilam korekte powiek w moim miescie u bardzo znanego rowniez za granica doktora Dominika Boliglowy. Ma tez inne zabiegi w ofercie, ale ma duzo pacjentek i trzeba sie zapisywac duzo wczesniej bo sa kolejki do niego. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.03.2021 o 01:52, Gość Justyna napisał:

Ja robilam korekte powiek w moim miescie u bardzo znanego rowniez za granica doktora Dominika Boliglowy. Ma tez inne zabiegi w ofercie, ale ma duzo pacjentek i trzeba sie zapisywac duzo wczesniej bo sa kolejki do niego. 

Dzwoniłam tez, żeby się zapisać na korektę opadających powiek, terminy dopiero na lipiec, zapisałam się, poczekam ?

Odnośnik do komentarza

Szczerze? Naprawdę bardzo łatwo można sprawić, że skóra na twarzy podniesie się ? jest masa różnych zabiegów z medycyny estetycznej. Na przykład soft lifting jest dobrym rozwiązaniem - bez skalpela, szybko się dochodzi do siebie. Umów się na konsultację do SClinic w Warszawie i tam na pewno doradzą odpowiedni zabieg ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...