Skocz do zawartości
Forum

Do jakiego lekarza psycholog czy psychiatra? Proszę o pomoc.


Paweł 88

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Nie wiem do jakiego lekarza udać się na poradę psychiatra czy psycholog? Chciałbym uzyskać pomocy od specjalisty. Prowadzę firmę że wspólnikiem który jest moim bratem. Czasami dochodzi do kłótni z wymianą zdań obraźliwych oraz przekleństw. Ostatnio podczas wymiany zdań wspólnik "brat" wpadł w furie, szal i zaczął mnie okladac pięściami z całej siły. Poobijal mi żebra oraz uszkodził rękę. Akcja trwał około minuty puki osoba postronna nie sciagnela go ze mnie. Chciałbym zapytać jakiejś osoby czy taka sytuacja napadu silowego na osobę w trakcie dialogu jest normalana? Dodam że brat codziennie ćwiczy na siłowni. I jest dużo silniejszy od emnie. Zgodził się pojechać ze mną na poradę aby osoba postronna oceniła tą sytuację. Boję się że znów mnie zaatakuje. Proszę o pomoc czy lekach psychiatra w tym temacie bardziej pomoże czy raczej psycholog? Bardzo dziękuję za pomoc w doborze drogi rozwiązania problemu

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry.
Jeśli chce Pan poszukać sposobu na rozwiązanie problemu, który Pan opisuje zdecydowanie polecam wizytę u psychoterapeuty (to ktoś więcej niż psycholog, osoba posiadająca znacznie szerszą wiedzą w zakresie pomocy psychologicznej).

Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Agnieszka Dymska
Psycholog, psychoterapeuta.
www.pomocpsychologa.pl
www.facebook.com/Agnieszka.Dymska

Odnośnik do komentarza

Bida Jacek - psychiatra Białystok, zdecydowanie odradzam!
Lekarz nie czuje żadnej odpowiedzialności za pacjenta, ma lekceważący stosunek do problemów, które pojawiają się w trakcie leczenia. Umówienie się na wizytę graniczy z cudem. Bardzo drogi jak na warunki białostockie, każda usługa jest dodatkowo płatna. Mnie potraktował przedmiotowo. Nie tak powinna wyglądać opieka psychiatryczna w prywatnym gabinecie, szczególnie gdy dotyczy to młodych ludzi z olbrzymimi problemami. Zdecydowanie odradzam.

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...