Skocz do zawartości
Forum

Do jakiego lekarza psycholog czy psychiatra? Proszę o pomoc.


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Nie wiem do jakiego lekarza udać się na poradę psychiatra czy psycholog? Chciałbym uzyskać pomocy od specjalisty. Prowadzę firmę że wspólnikiem który jest moim bratem. Czasami dochodzi do kłótni z wymianą zdań obraźliwych oraz przekleństw. Ostatnio podczas wymiany zdań wspólnik "brat" wpadł w furie, szal i zaczął mnie okladac pięściami z całej siły. Poobijal mi żebra oraz uszkodził rękę. Akcja trwał około minuty puki osoba postronna nie sciagnela go ze mnie. Chciałbym zapytać jakiejś osoby czy taka sytuacja napadu silowego na osobę w trakcie dialogu jest normalana? Dodam że brat codziennie ćwiczy na siłowni. I jest dużo silniejszy od emnie. Zgodził się pojechać ze mną na poradę aby osoba postronna oceniła tą sytuację. Boję się że znów mnie zaatakuje. Proszę o pomoc czy lekach psychiatra w tym temacie bardziej pomoże czy raczej psycholog? Bardzo dziękuję za pomoc w doborze drogi rozwiązania problemy .

Odnośnik do komentarza

Paweł 88, nie jestem za tym, by od razu doszukiwać się w bracie jakiegoś zaburzenia czy patologii. Owszem, najwidoczniej brat ma problemy z kontrolą emocji, szczególnie tych negatywnych. W takiej sytuacji radziłabym konsultację u psychologa. Najlepiej, byście podczas sesji z psychologiem byli obecni we dwójkę - Ty i brat. Wówczas będzie można skonfrontować Wasze relacje. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...