Skocz do zawartości
Forum

Spoznia sie okres 5 dzien czy to moze byc ciaza ?


Rekomendowane odpowiedzi

dzien dobry 22 listopada urodzilam coreczke przez cesarskie ciecie . Polog trwal 6 tygodni pierwsza miesiaczke dostalam 14 stycznia ,druga 11 lutego ,wtedy zaczelam brac tabletki anty ale bralam je tylko 2 dni i od razu odstawilam.Podczas brania tabletek anty zanikal mi okres wiec je odstawilam i okres powrocil . w styczniu i lutym bardzo leciala ze mnie krew wygladalo to jak krwotok wiec bralam hemorigen .Kolejna miesiaczke dostalam 10 marca i trwala ona podobnie jak inne miesiaczki tylko nie bylo takiego mocnego krwawienia.Normalna miesiaczka ,tylko ze moje wszystkie miesiaczki trwaly po 11 dni. Na koncu to bylo takie brudzenie ale zawsze tak mialam.Kwietniowa miesiaczke powinnam dostac 7 kwietnia ,a mamy juz 12.. okres spoznia mi sie 5 dzien po 3 dniach robilam test ciazowy wyszedl on negatywnie gruba wyrazna jedna kreska i zadnej innej nie bylo. Nie mam zadnej wydzieliny z pochwy ,tylko tak zaaplikowalam sobie tampon to jest tam w srodku jakis przezroczysty sluz ktory nie wyplywa na bielizne.Z mezem sie zabiezpieczalismy,raz kochalismy sie bez antykoncepcji ale maz nie konczyl we mnie. Nie mam zadnych objawow ku temu zeby dostac okres ,piersi mnie nie bola , na poczatku jak mialam dostac okres delikatnie pobolewal mnie brzuch.Czy jest jakies prawdopodobienstwo ze moge byc w ciazy ?Czy powtorzyc test ? dodam jeszcze ze zanim zaszlam w ciaze mialam miesniaka, ktory byl nie leczony bo rzekomo byl maly . Czy to przez powiekszenie sie miesniaka moze spozniac sie okres?Strasznie sie martwie ,bo jak test wyklucza ciaze to co to moze byc?:( prosze o odpowiedz.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...