Skocz do zawartości
Forum

Czy to nowotwór jamy ustnej?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zaczynając od początku- ok. 3tyg temu byłem u stomatologa zaleczyć ząb, od następnego dnia w dziąsła wdał mi się jakiś stan zapalny- bolały i strasznie krwawiły. Poza tym 8-ka która prawie nie wystaje zaczęła krwawić i wydzielać ropę? O ile problem z dziąsłami się skończył, o tyle stan zapalny przy tym zębie nie... . Wczoraj byłem u innego specjalisty aby dokonać ekstrakcji tego zęba, ten niestety powiedział, żeby czekać 2 tygodnie i obserwować na zmiany ponieważ wygląda mu to na nowotwór. Po takiej diagnozie nie mogę spokojnie czekać, dlatego proszę o opinie. Ewentualnie jakie badania powinienem zrobić aby postawić prawidłową diagnozę i móc zacząć działać.

monthly_2017_04/czy-to-nowotwor-jamy-ustnej_4644.jpg

Odnośnik do komentarza

Pamiętaj, że każdą zmianę czy to wewnątrz czy na zewnątrz ciała należy konsultować z lekarzem. Ja by się zabezpieczyć przed jakimikolwiek zmianami, wybieram naturalnie preparaty typu czystek, gdyż są one bardzo zdrowe oraz chronią nas od środka! Kupuję bardzo często ze strony https://sklepagnex.pl/pl/c/Choroby-nowotworowe/118 gdzie jest bardzo wiele preparatów w wyjątkowo rozsądnej cenie :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...