Skocz do zawartości
Forum

Pielęgnacja skóry dziecka


Rekomendowane odpowiedzi

No, no... taki facet to skarb! My używaliśmy od początku Oillan i przy nich zostaliśmy. To są bardzo delikatne kosmetyki do pielęgnacji wrażliwej skóry maluszka, dają radę nawet przy azs, no i można je stosować od pierwszych dni życia. :) Jeśli się zdecydujesz to zapytaj przy zakupie, bo mają teraz taką akcję, że przy zakupach za 70 pln można dostać bon na kolejne. Od razu zrobisz zapas i niespodziankę żonie. :) Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość MiaRnikowska

Skóra malucha jest bardzo delikatna, więc trzeba też o nią wyjątkowo dbać. Moja mała królewna nie mała co prawda atopowego zapalenia skóry, ale strasznie się jej skórka przesuszała i był płacz. Ulgę przyniósł emolient atoperal dodawany do kąpieli, a potem stosowany w formie emulsji po kąpieli.

Odnośnik do komentarza
Gość EdytaMM.

Często dobór kosmetyków dla maluszków bywa naprawdę trudny. A to pojawiają się zmiany skóry, swędzenie i inne objawy. Dlatego warto wybierać naturalne kosmetyki, dostosowane dla najmłodszych. Marka https://www.lansinoh.pl/ ma takie w swojej ofercie. Są mega delikatne i bazują na ekologicznych i organicznych składnikach. Są bardzo dobrze tolerowane.

Odnośnik do komentarza
Gość sankowaa

Ja systematycznie używam dla synka kosmetyków atoperal, kąpie małego w emulsji , po niej skóra jest bardzo gładka, zniknęły suche plamy, skóra nie jest już czerwona. Po kąpieli używam emulsji do ciała, która bardzo dobrze nawilża. Dla mnie to najbardziej skuteczne kosmetyki, na pewno długo przy nich zostanę.

Odnośnik do komentarza

No właśnie atoperal nie zostawia tłustej powłoki na skórze. Mój mąż tez przez to używa ich kremów, bo on nie cierpi mieć tłustych rąk czy twarzy. Owszem, czuć, że ten krem na skórze jest, ale to raczej takie przyjemne uczucie ochrony ?

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...