Skocz do zawartości
Forum

Obrzęk pod prawym okiem.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Szukam porady w temacie obrzęku, opuchnięcia pod prawym okiem (grudki na dolnej linii rzęs, zaczerwienienie, uczucie podrażnienia, lekkiego swędzenia). Poza tym plamki na lewej stronie twarzy a na prawej większy rumień, który zajmuje policzek i nos. Byłem już u dermatologa i czekam na wizytę u alergologa ale póki co męczę się z tym. Mam to już bardzo długo, do tej pory trochę to lekceważyłem ale problem przybiera na sile i zacząłem szukać fachowej pomocy. Zauważyłem, że podobna historia zaczyna się dziać pod lewym okiem, ale ma bardzo delikatny przebieg. Wyeliminowałem już kosmetyki, żele do włosów, pianki do golenia, kremy itd. niestety problem nie znika. Próbuję też kombinacji z pokarmem. Wczoraj wieczorem swędziały mnie oczy więc potarłem je pościelą, rano miałem bardzo wyraźnie zmieniony wygląd pod okiem, opuchnięcie, zaczerwienienie, tak jak to opisałem powyżej. Nawet koledzy w pracy zauważyli, że coś jest nie tak. Ktoś powiedział mi, że wyglądam jak bym miał podbite oko. Gniecie mnie ten problem bo często wyglądam jak po nieprzespanej nocy. Czy ktoś miałby dla mnie jakąś poradę, co może wywoływać ten stan, jak podejść do tego tematu. W tej chwili stosuję maść Rozex. Dziękuję, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...