Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość a...m

Stosunek przerywany a ciąża

Rekomendowane odpowiedzi

Gość a...m

Przed okresem odbyłam z partnerem stosunek przerywany ,parę dni po powinnam dostać okres i tak było, lecz w pierwszy i drugi dzień zauważyłam tylko śladową ilość na papierze ,w trzeci dzień był już niby normalnie lecz wieczorem straszne jednorazowe miałam krwawienie ,po tym okres już był normalny,zawsze w podobnym czasie ,zawsze 7 dni i zawsze drugi dzień najbardziej obfity,czy to prawda że przy stosunku dochodzi do tzw.zbyt słabego zapłodnienia i to było wczesne poronienie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość festre3

naMobilnychPrzegladarkachFirefox,Kiwi,lubYandexBrowserWithProtect, opartych o Chromium, mozna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość hfftf54

naMobilnychPrzegladarkachFirefox,Kiwi,lubYandexBrowserWithProtect, opartych o Chromium, moznaInstalowac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość setweeew3

naMobilnychPrzegladarkachFirefox,Kiwi,lubYandexBrowserWithProtect, opartych o Chromium, moznaInstalowac darmowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość niygt5t4

naMobilnychPrzegladarkachFirefox,Kiwi,lubYandexBrowserWithProtect, opartych o Chromium, moznaInstalowac darmoweDodatkiRozszerzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Do Autorki

bredzisz jak dziecko!!!! 11 dni przed okresem, to dni niepłodne, ale jeżeli jesteś krową 120kg, to mogła nastąpić owulacja nadprogramowa, i ciąża wtedy możliwa.
Najprawdopodobniej zbyt agresywnym seksem, czyli zbyt silnymi dobijaniem penisem do macicy, zostało przyśpieszone krwawienie, a może i poronienie!!!
Stosunek przerywany, to nie antykoncepcja, to rozregulowanie organizmu, prowadzące do nerwic seksualnych, i niechcianej ciąży, gdyż mężczyzna nie czuje uronienia kropli spermy, w której może być kilka tysięcy plemników.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość setweeew3

Mamusia muwi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 29-tą wiosnę i pod stanikiem dobże mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...