Skocz do zawartości
Forum

Stosunek przerywany a ciąża


Gość a...m

Rekomendowane odpowiedzi

Przed okresem odbyłam z partnerem stosunek przerywany ,parę dni po powinnam dostać okres i tak było, lecz w pierwszy i drugi dzień zauważyłam tylko śladową ilość na papierze ,w trzeci dzień był już niby normalnie lecz wieczorem straszne jednorazowe miałam krwawienie ,po tym okres już był normalny,zawsze w podobnym czasie ,zawsze 7 dni i zawsze drugi dzień najbardziej obfity,czy to prawda że przy stosunku dochodzi do tzw.zbyt słabego zapłodnienia i to było wczesne poronienie?

Odnośnik do komentarza
Gość Do Autorki

bredzisz jak dziecko!!!! 11 dni przed okresem, to dni niepłodne, ale jeżeli jesteś krową 120kg, to mogła nastąpić owulacja nadprogramowa, i ciąża wtedy możliwa.
Najprawdopodobniej zbyt agresywnym seksem, czyli zbyt silnymi dobijaniem penisem do macicy, zostało przyśpieszone krwawienie, a może i poronienie!!!
Stosunek przerywany, to nie antykoncepcja, to rozregulowanie organizmu, prowadzące do nerwic seksualnych, i niechcianej ciąży, gdyż mężczyzna nie czuje uronienia kropli spermy, w której może być kilka tysięcy plemników.

Odnośnik do komentarza

Mamusia muwi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 29-tą wiosnę i pod stanikiem dobże mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...