Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość e...l

Czy warto iść do ortodonty i założyć aparat ortodontyczny?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Milena

W większych miastach na pewno znajdziecie dobrych dentystów, ortodontów również:) Szukając ortodonty warto pomyśleć o aparatach lingwalnych, są o wiele lepsze niż tradycyjne, mają lepsze wyniki w leczeniu. Tu ortodonta Szczecin zaproponuje wam takie właśnie aparaty. Wybierajcie tylko najlepsze gabinety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pola

Jasne, że warto. Proste zęby to podstawa pięknego, zdrowego uśmiechu. Ja zdecydowałam się rok temu i nie żałuję. Chodzę do Eurodental i ich polecam. Jeśli jesteś z Warszawy to skorzystaj z usług bo na serio warto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lilka38

U mnie zęby zawsze były kompleksem i jak tylko było mnie w końcu stać, zdecydowałam się na gruntowne leczenie i aparat ortodontyczny. Założyłam aparat kilka tygodni temu w Rock Your Smile na Norwida w Poznaniu, wiem że przede mną jeszcze 1,5 roku leczenia, ale efekty na pewno są tego warte :) Mimo że jestem już dorosła, to nie "wstydzę" się aparatu, wręcz jestem dumna, że w końcu zadbałam o siebie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gambi

Mnie osobiscie denerwowało, ze wszystko widać za zębami. Bardzo musiałam sie pilnować co jem oraz mieć ze soba mini szczoteczkę tak aby w razie czego mieć możliwość wyczyszczenia sobie jedzenia zza zębów. NO i wadą jest moim zdaniem lekki ból zebów po wizycie u dentysty co miesiąc. Po jednym dniu jednak mija.

Absolutnie jednak nie żałuję załóżenia aparatu bo pozbyła sie wielkiego kompleksu:
https://i-zdrowie.pl/ortodoncja-prostowanie-zebow-aparatami-estetycznymi/

I jesli miałabym możliwośc to wybrałabym sie ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość immik

no moim zdaniem warto, w szczególności jak ktoś ma krzywe zęby. nie ma co się zastanawiać. ja założyłam w Centrum Demed i nie żałuję bo na prawdę bardzo dokładnie i dobrze to zrobili!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość celkaa

Moim zdaniem zawsze warto zadbać o siebie! Bardzo polecam każdemu taki krok :) Ja aparat założyłam niedawno, już jako osoba dorosła. Jestem pacjentką dr Teodorczyk w Rock Your Smile w Warszawie. Obserwowanie zmian w wyglądzie bardzo cieszy i motywuje :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lila15

Ja chodzę do Rock Your Smile, ale w Poznaniu, na Jeżycach :) Miło czytać miłe opinie o klinice, do której się chodzi! Upewnia mnie w to przekonaniu, że wybrałam dobrze. Leczenie idzie do przodu, są pierwsze efekty, od niedawna noszę wyciągi i to mnie trochę irytuje :P Ale wiem, że jest taka potrzeba :) A czy warto iść do ortodonty i założyć aparat? Zdecydowanie tak! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, że warto zadbać o swoje zęby. Ja od kilku miesięcy noszę aparat z porcelanowymi zamkami. Absolutnie nie przeszkadza mi w codziennych czynnościach. Jestem bardzo zadowolona z podjętej decyzji i żałuję, że tak długo z nią zwlekałam. Mogę polecić Ci gabinet www.ortodontix.pl z Wrocławia. Mają bardzo duże doświadczenie z zakresu ortodoncji oraz stomatologii estetycznej.

Edytowane przez GoosiaaPl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mojo

Jasne, że warto. Jeśli mamy jakieś problemy ze zgryzem czy też krzywe zęby,  to efekty leczenia będą widoczne. Siostra chodzi do Eurodental w Warszawie. Jest w połowie leczenia a efekty już są widoczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ilona37

Jak najbardziej :) Sama założyłam sobie aparat w zeszłym roku i miło patrzeć, jak zmienia się ustawienie zębów :) Naprawdę to cieszy. Chodzę do Rock Your Smile do dr Chruściel, jestem bardzo zadowolona, że podjęłam decyzję o leczeniu i że trafiłam w takie kompetentne ręce :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...