Skocz do zawartości
Forum

Czy warto iść do ortodonty i założyć aparat ortodontyczny?


Gość e...l

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie warto. Sama mam i widze, ze zęby stopniowo odzyskują ładniejszy wygląd. Jest to dość wysoka cena, nastawiałam sie na to, ale miałam zawsze duży kompleks wynikający z uzebienia i będę w stanie się go pozbyć.

https://chirurgia-pomorska.edu.pl/aparat-ortodontyczny-estetyczny-rodzaje-ceny/

Zerknijcie sobie na stronę.

Są tutaj opisane ceny oraz rodzaje aparatów. 

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie warto. Sama mam i widze, ze zęby stopniowo odzyskują ładniejszy wygląd. Jest to dość wysoka cena, nastawiałam sie na to, ale miałam zawsze duży kompleks wynikający z uzebienia i będę w stanie się go pozbyć.

https://chirurgia-pomorska.edu.pl/aparat-ortodontyczny-estetyczny-rodzaje-ceny/

Zerknijcie sobie na stronę.

Są tutaj opisane ceny oraz rodzaje aparatów. 

Odnośnik do komentarza
Gość Malgosiaa

Ja uważam, że warto. Jeśli masz problemy z uzębieniem, to na Twoim miejscu skonsultowałabym się z ortodontą. Lekarz na pewno odpowie Ci na wszystkie pytania i dobierze dla Ciebie odpowiednią metodę leczenia. Ja miałam założony aparat ortodontyczny w gabinecie www.dent-saska.pl. Moje zęby są teraz równe, a ja nie wstydzę się już swojego uśmiechu.

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.04.2021 o 11:25, Gość Kondigo napisał:

Ja miałem ortodoncje robioną w Dental Care w Tychach. Ogólnie bardzo polecam to miejsce. Bezboleśnie, miła atmosfera itd.

Też mieszkam w Tychach i właśnie tam leczę zęby. Sympatyczny personel :)

Odnośnik do komentarza

No jasne :). Ja też zrobiłam sobie aparat dopiero jako osoba dorosła, wcześniej nie chciałam, nie miałam czasu, no wymówek miałam wiele. Aparat zakładał ortodonta z przychodni New Dent na Nowowiejskiego w Lublinie, którego serdecznie polecam. To kompetentny i doświadczony specjalista, spisał się doskonale. Moje zęby już teraz, po zdjęciu aparatu są prościutkie, nastąpiła ich całkowita odmiana, nie sądziłam, ze mogą tak dobrze wyglądać i tak odmienić moja twarz, oczywiście na plus :).

Odnośnik do komentarza

no pewnie że warto założyć skoro ma się krzywe zęby. Byleby trafić na dobrą klinikę - ja zakładałam w Stomatologii dr Cichonia i jestem bardzo zadowolona z tego. Dokładnie miło i full profesjonalizm

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie warto! Im starsza jesteś tym większy dyskomfort możesz czuć związany z zakładaniem aparatu więc im szybciej to będziesz mieć za sobą, tym lepiej serio. Jeśli szukasz dobrego ortodonty to polecam ci to miejsce elektoralna.pl , można sobie poczytać o ich ofercie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...