Skocz do zawartości
Forum

Nieziemski ból, i nudności


Gość Twinsowamama

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Twinsowamama

Już nie wiem co mam robić. Mam kamień w nerce prawej. Latam do urologa miałam urografie. Dostałam skierowanie do szpitala na rozbijanie. Nie chcą mnie przyjąć do szpitala to " jestem zdrowa" nie mam nadciśnienia ani choroby serca. Mam się umówić znów do urologa i prosić o skierowanie na rozbijanie w warunkach ambulatoryjnych. Wizyta na koniec maja. Jest 5;45 a ja siedzę w wannie w gorącej wodzie i próbuje sobie ulżyć jakoś. Ból nie do zniesienia. Urolog twierdzi że kamień nie może mnie boleć bo nie ma zastoju. Mam jakieś cudowne czopki po których bardziej boli zamiast przestać. Jestem bezsilna i bezradna. :-( :'(

Odnośnik do komentarza

Kwalifikacja do leczenia zabiegowego zależy od wielkości, lokalizacji kamienia i od tego czy można go lub namierzyć w aparacie do ESWL lub czy można go będzie uwidocznić (znaleźć) i usunąć metodami operacyjnymi (zazwyczaj endourologicznymi). Nic Pani o tym nie pisze - trudno bez "obrazków" podejmować rady. Zapewne takimi kryteriami posługują się lekarze, którzy opiekują się Panią. Uporczywe dolegliwości bólowe są również wskazaniem do interwencji zabiegowej - może Pani użyć tego argumentu. Pozdrawioamrh

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...