Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Twinsowamama

Nieziemski ból, i nudności

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Twinsowamama

Już nie wiem co mam robić. Mam kamień w nerce prawej. Latam do urologa miałam urografie. Dostałam skierowanie do szpitala na rozbijanie. Nie chcą mnie przyjąć do szpitala to " jestem zdrowa" nie mam nadciśnienia ani choroby serca. Mam się umówić znów do urologa i prosić o skierowanie na rozbijanie w warunkach ambulatoryjnych. Wizyta na koniec maja. Jest 5;45 a ja siedzę w wannie w gorącej wodzie i próbuje sobie ulżyć jakoś. Ból nie do zniesienia. Urolog twierdzi że kamień nie może mnie boleć bo nie ma zastoju. Mam jakieś cudowne czopki po których bardziej boli zamiast przestać. Jestem bezsilna i bezradna. :-( :'(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kwalifikacja do leczenia zabiegowego zależy od wielkości, lokalizacji kamienia i od tego czy można go lub namierzyć w aparacie do ESWL lub czy można go będzie uwidocznić (znaleźć) i usunąć metodami operacyjnymi (zazwyczaj endourologicznymi). Nic Pani o tym nie pisze - trudno bez "obrazków" podejmować rady. Zapewne takimi kryteriami posługują się lekarze, którzy opiekują się Panią. Uporczywe dolegliwości bólowe są również wskazaniem do interwencji zabiegowej - może Pani użyć tego argumentu. Pozdrawioamrh

Zobacz mój profil na ranking.abcZdrowie.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...