Skocz do zawartości
Forum

Czy suplementy na odchudzanie wpłyną na wygląd sylwetki?


Gość j...l

Rekomendowane odpowiedzi

Aby schudnąć stosowałam kilka środków i niektóre były skuteczne. Najlepiej na mnie sprawdził się suplement Slimunox, który w połączeniu z moją dietą dał najlepsze rezultaty. 14kg przez pełny okres kuracji.

Odnośnik do komentarza
Gość Papilotka234

Foreverslim działa, ale o sensowne efekty można się ubiegać dopiero po miesiącu, nie wcześniej.
Tabletki działają dopiero wtedy, gdy dbacie o ruch, zmieniacie dietę. A właśnie ich działanie polega m.in. na tym, że osłabiają głód.
W innych przypadkach raczej o efekty będzie bardzo trudno - zasady kuracji są proste.

Odnośnik do komentarza

Ja polecam przede wszystkim dedykowane spalacze tłuszczu. Zazwyczaj są oparte na naturalnych składnikach jak skórka pomarańczy, pieprz kajeński czy zioła, są w formie kapsułek, więc wygodne w stosowaniu. Oczywiście są one skuteczne tylko w połączeniu z wysiłkiem fizycznym, ale znacznie przyspieszają efekty. Do tego polecam jedzenie rano owsianki na wodzie - świetnie wypełnia żołądek, zapewnia dużo błonnika i zapobiega podjadaniu.

Odnośnik do komentarza

Bardzo mocne suplementy na odchudzanie zostały wycofane z rynku przez duży udział skutków ubocznych. Wiem, że teraz gorzka pomarańcza z tych naturalnych składników najlepiej odchudza i przy okazji pobudza podobnie do sporej dawki kreatyny. Przynajmniej takie mam indywidualne odczucia. Z tych wydajniejszych suplementów z gorzką pomarańczą to na pewno AmlaslimMax. Trudno spotkać coś z większą dawką gorzkiej pomarańczy.

Odnośnik do komentarza

Przez ostatnie cztery lata stosowałam różne suplementy diet,jedne kupowałam w aptece inne polecał mi trener na siłowni,ale efekty były mierne.Dopiero przy braniu Foreverslimu waga zaczęła spadać szybciej.Wiem że nie ma tabletek cud ale odpowiednia dieta plus tabletki dają naprawdę dobre efekty.

Odnośnik do komentarza

Ja może nie miałam aż tak dużej nadwagi ale te 12 kg straszni mi przeszkadzało.Sama dieta przynosiła efekty ale nie takie jakich się spodziewałam.Dopiero po wprowadzeniu Foreverslimu wszystko potoczyło się znacznie szybciej.Wystarczyły dwa miesiące.A ostatnie opakowanie Foreverslimu zostawiłam sobie tak na wszelki wypadek.

Odnośnik do komentarza
Gość Kleopatra454

Lepszych tabletek niż Foreverslim chyba jeszcze nikt nie wymyślił.Zdecydowanie radzą sobie z nadwagą ale w sposób całkiem bezpieczny dla zdrowia.Mogę tylko polecić i namawiać do tego aby stosować te tabletki.

Odnośnik do komentarza

moje zdanie jest takie, że jakby wszystkie te preparaty działały, to wszyscy bylibyśmy szczupli. Mam w rodzinie kuzynkę, która cały czas się odchudza, tylko to jest tak, że cały czas się głodzi, wyszukuje co rusz jakieś nowe preparaty. Nie chodzi na żadne imprezy, żeby ją jedzenie nie kusiło. Dla mnie to byłaby męczarnia. a gdzie wszystkie składniki odżywcze jakie organizm potrzebuje??? ja jedyne co biorę to biovital tonik z żelazem, witaminami na wzmocnienie, do tego nie objadam się, jem regularnie i z urozmaiceniem, ruch oczywiście i nie potrzebuję nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Gość Oleksanra

Nareszcie koniec .W trzy miesiące pozbyłam się 14 kg.W końcu od wielu lat czuję się ze sobą dobrze.Mam tylko nadzieję że już nigdy więcej nie będę musiała brać Slimunox lub podobnych tabletek,muszę utrzymać taką wagę na jaką pracowałam przez te trzy miesiące.

Odnośnik do komentarza
Gość Walentyna666

Dałam się namówić na kupno Foreverslim,i nie mogę nic złego powiedzieć na jego temat.W cztery miesiące udało mi sie schudnąć 12 kg efektu jo-jo nie ma.Ale same tabletki to nie wszystko,przede wszystkim należy zmienić nawyki żywieniowe i zacząć się ruszać.

Odnośnik do komentarza
Gość Flavia25

Moim zdaniem warto stosować suplementację, sama stosowałam Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać. Moim zdaniem to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie jakie są dostępne na rynku

Odnośnik do komentarza

Jeśli już ktoś decyduje się na takie rozwiązanie, to przede wszystkim trzeba pamiętać o bezpieczeństwie składników (i tym jak działają) i wiarygodności (miejsca gdzie się nabywa). A szerzej na ten temat możecie sobie poczytać:  https://zbijamywage.pl/preparaty-wspomagajace-odchudzanie/najlepsze-tabletki-na-odchudzanie-top-3/

Moje pisanie: https://zbijamywage.pl/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...