Skocz do zawartości
Forum

Czy suplementy na odchudzanie wpłyną na wygląd sylwetki?


Gość j...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 16 lat i musze stracić 5kg by dostać się do agencji modelingowej. Ważę 54kg, 168cm wzrostu. Staram się odżywiać zdrowo oraz często ćwiczę i jestem aktywna fizycznie jednak moja waga nie spada a ramiona czy uda pozostają bez większych zmian. Chciałam zacząć stosować tabletki African Mango mimo ,że moja waga jest prawidowa ale boję się ,że strace kształty (pupa,piersi). Czy kupienie ich będzie odpowiednie ? Nie wiem już co robić a bardzo mi zależy.

Odnośnik do komentarza
Gość fitmama

po pierwsze tylko suplementy z naturalnych ekstraktów, składników, by nie było efektu jojo. Po drugie daj sobie czas, bo to że waga nic nie pokazuje, to nic nie znaczy, mierz się w obwodach, tam najszybciej widać różnicę. Jeśli ćwiczymy to tłuszcz zamienia się w mięśnie a one są cięższe po prostu. I pij dużo wody 3-4 litry dziennie

Odnośnik do komentarza

Broń Boże! African Mango to placebo. Ktoś zarabia na tabletkach, które nic nie robią. Jeśli już masz zamiar używać tabletek na odchudzanie czy innych spalaczy tłuszczu to zaufaj tylko produktom z apteki, a nie z nieznanych źródeł.

Jednak odradzam tabletki na odchudzanie, zniszczysz sobie nimi zdrowie, które jest najcenniejsze.

Pozwole sobie zacytować "Wiele osób szukających tabletek na odchudzanie, zadaje sobie pytanie, jak one naprawdę działają, czy takie gubienie kilogramów jest zdrowe i długotrwałe? Niestety nie. Lekarze, trenerzy personalni, dietetycy i cała branża fitness jest zgodna — tabletki odchudzające najczęściej powodują utratę wody z organizmu, dlatego też po kilku dniach widzimy utratę wagi! Należy pamiętać, że utrata wody to efekt krótkotrwały, a nasz organizm jest w stanie szybko sobie z nim poradzić.

Źródło: http://dieta-odchudzajaca.com.pl/tabletki-odchudzajace-naprawde-odchudzaja/"

Prowadzę blog o odchudzaniu na który serdecznie zapraszam. Dowiedz się Jak schudnąć szybko i skutecznie? Personalna dieta odchudzająca.Blog o dietach i zdrowym trybie życia!

Odnośnik do komentarza
Gość Leokadia.M

Stosowała się do zaleceń w pewnym momencie przeszłam nawet na dietę 1500 kal i niestety nici z odchudzania.A z Slimunox mi się udało nie ma co dużo pisać jest po prostu najlepszy oczywiście to tylko moje skromne zdaniem

Odnośnik do komentarza

Może zmień trening?
Ja na diecie stosowałam polecane przez dietetyka naturalne suplementy, humavit na szczupłą sylwetkę. Jednak suplementy różnie działają na różne organizmy, bo każdy inaczej funkcjonuje, i co sprawdza się u jednej osoby, może nie sprawdzić się u drugiej. Pij dużo wody. Jeżeli za szybko schudniesz, przez tabletki lub drastyczną dietę, Twój organizm szybko nadrobi tak stracone kilogramy. Odchudzanie to jest łatwa i szybka sprawa.

Odnośnik do komentarza

Schudłam na Slimunox dość sporo.Ale dla mnie większym wyzwaniem jest utrzymanie tej wagi niż jej utrata.Staram się jem tak jak przez ostatnie miesiące tyle samo ćwiczę.Na razie jest ok.waga nie wraca i mam nadzieję że tak zostanie.

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzynaxx

A co myślicie o odchudzaniu poprzez dietę i suplementy? Co gdyby dodać do naszej diety jakieś suplementy przyspieszające odchudzanie? Korzystam z kaplanexu i w sumie udało mi się zrzucić blisko 8 kilogramów w 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...