Skocz do zawartości
Forum

rozpaczliwie szukam pracy


Gość MoonLight2

Rekomendowane odpowiedzi

sytuacja sie chyba powtarza nie znalazłem pracy wyszukałem chyba z milion ofert, matka już teraz wpadła w panike, chce mi wszytsko ograniczać , cały czas ja już nie mogę , to nie jest tak że ja nie chę jak ona to widzi cała noc siedze nawet szukam w gaztach chociaż w gazetach nic nie znajdziej , uczę się jeszcze mam dość, oczywiście przez moje skichane dzieciństwo nie będe pracował w moim zawodzie który mi się podobał od zawsze, nie wiem co robic , mi się to udziela ona jest jakaś jakaś nie umiem tego określić śmiała sie że nie znajdę pracy a jak znalazłem pierwszą to już jej do śmiechu nie było , a teraz jakby chciała mnie rozszarpać, oczywiście czasem dogaduję się z nią, ale ona cały czas mi przypomina o tej pracy -i dobrze ze przypomina sam nie wiem co powiedzieć , teraz powiedziała że maksymalnie bede mógł siedzie pół godziny, kim ja jestem skoro własna matka wyrobiła sobie o mnie taką opinię

Odnośnik do komentarza

jak znajdę ofertę i jest trochę daleko i musiałbym wstawać o 6 albo nawet o 5 czy nawet 4 rano wpada w złość że ta daleko będe jeżdził i się nie opłaca a co się do cholery opłaca? siedzieć w domu i nic nie robić , i narzekać?? bo tego chyba oczekuje ode mnie , bo jak nie znajduję zła, jak już znajdę mówi że daleko ale co z tego znalazłem prace powinna sie cieszyć ludzie dojeżdzają parę km, do pracy i co? ktoś im mówi i mąci w głowie żeby nie jechał?? brakuje pieniędzy to ludzie zdolni są do poświęceń, ja jej nie rozumiem,

Odnośnik do komentarza
Gość xyz1979

Wyjedz za granice. Tutaj nic sie nie zmienia od lat! Zapomnij, ze znajdziesz prace, kiedy na jedno miejsce sa dziesiatki chetnych a wymagania z kosmosu (jak slusznie piszesz). Za granica na poczatku latwo nie bedzie, ale tam ludzie maja inne podejscie i nie trzeba byc nie wiadomo kim, aby moc zyc normalnie. A jak ci przyjdzie cohota na podwyzszenie kwalifikacji to sa kursy, studia i szkoly zawodowe, po ktorych de facto otrzymujesz prace zgodnie ze swoimi kwalifikacjami! Plus socjal w razie, gdyby ci sie noga powinela po drodze. Tam panstwo dba o obywatela.

Odnośnik do komentarza
Gość ciaglemysleopracy

wyjedz, ktos tu dobrze pisze. Tylko na lotnisku badz wczesniej, nawet 2,5 godz.przed lotem, bo jest duzy ruch i sie kotrole bezpieczenstwa korkuja /lotniska nie uprzedzaja o tym/. No i w gate /wyjscie do samolotu/trzeba byc na ogol 45min.przed lotem. Ale jeszcze nalezy sprawdzic, czy sie gate nie zmienil ->jak jest komenda GoToGate to spojrzec na tablice trzeba, bo ludzie traca loty jak nie sprawdza i w zlym gate czekaja.
Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...