Skocz do zawartości
Forum

Jak wyprostować niesymetryczne zęby?


Gość n...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z zębami, w gornej szczęce sa krzywe, czytalam w internecie ze sa nie asymetryczne, nie sa na lini prostej. W dolnej szczece mam zab ktory jest po za lukiem, moja ortodontka powiedziala ze nie da sie tego wyleczyc? co zrobic? zmienic ortodonte?

Odnośnik do komentarza
Gość Maxymka

Dokładnie, ja bym skonsultowała. Ortodontka na nfz do której trafiłam też powiedziała ze mojej wady nie da się wyprostować i poszłam na konsultacje prywatnie ( Astra Dent w Katowicach, jakby ktoś szukał ) - dr Ewa Maksym o tu jakoś się da :) Konkretny ortodonta znający sę na swoim fachu z odpowiednim przygotowaniem na pewno pomoże

Odnośnik do komentarza

A ja osobiście zaufałam Pani dr Joannie Ślusiewicz z gabinetu Ortoprotex w Łodzi. Moim zdaniem jest bardzo dobra jeśli chodzi o ortodoncję - ma szeroką wiedzę, duże umiejętności. Bardzo polecam za rzeczowość i świetny program leczenia.

Odnośnik do komentarza
Gość merylicious27

Idź do innego ortodonty na konsultację, zobacz co ktoś inny Ci powie. Jeśli byłabyś zainteresowana ortodontą z Warszawy, mogę polecić klinikę Rock Your Smile, sama tam się leczę, a wcześniej też trafiałam na różnych lekarzy, którzy mówili, że tego się "nie da" albo że to jest "wyjątkowo trudne" i drapali się w głowę. Okazało się, że jak ortodonta operuje konkretnymi umiejętnościami, to większość rzeczy się da :) Dobry lekarz to podstawa, pamiętaj!

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.05.2017 o 18:53, Gość Maxymka napisał:

Dokładnie, ja bym skonsultowała. Ortodontka na nfz do której trafiłam też powiedziała ze mojej wady nie da się wyprostować i poszłam na konsultacje prywatnie ( http://www.dentysta-torun.eu/niewidoczny-aparat-ortodontyczny/, jakby ktoś szukał ) - dr Ewa Maksym o tu jakoś się da :) Konkretny ortodonta znający sę na swoim fachu z odpowiednim przygotowaniem na pewno pomoże

To do ortodonty można iść na NFZ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.06.2018 o 12:43, Gość merylicious27 napisał:

Idź do innego ortodonty na konsultację, zobacz co ktoś inny Ci powie. Jeśli byłabyś zainteresowana ortodontą z Warszawy, mogę polecić klinikę http://www.dentysta-torun.pl/czy-aparat-ortodontyczny-uniemozliwia-leczenie-zebow/ sama tam się leczę, a wcześniej też trafiałam na różnych lekarzy, którzy mówili, że tego się "nie da" albo że to jest "wyjątkowo trudne" i drapali się w głowę. Okazało się, że jak ortodonta operuje konkretnymi umiejętnościami, to większość rzeczy się da :) Dobry lekarz to podstawa, pamiętaj!

O! i coś takiego mi się podoba, takie podejście! Super!

Odnośnik do komentarza

Jasne, że zmienić lekarza. Nie wiem skąd jesteś, ale jeśli ktoś z Krakowa będzie szukał świetnych dentystów to w tej klinice nie ma rzeczy niemożliwych - scandinavian clinic. I tu chciałem Ci polecić mojego lekarza, specjalistę chirurgii szczękowo twarzowej, dr Adam Balczyński. Na pewno znajdzie rozwiązanie dla twojego problemu!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...