Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie dla sportowca


Gość GrubySportowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GrubySportowiec

Mam 12 lat . Mam 156 cm wzrostu i waże 67 kg . Dużzoo.
Nie przeszkadzało by mi to gdyby nie to że jadę na obóz sportowy nad morze .!
A będe sie wstydzić w kostiumie .
Tak wiem jestem sportowcem (jeszcze młodym)Ale duzo biegam jezdze na zawody./
Problem w tym ze duzo jem ;( .
kiedy dostane jakąs kase odrazu ide do sklepu po słodycze ...
Pomocy !!

Potrzebuje czegoś co pomoze mi zapomnieć o głodzie ;)

Odnośnik do komentarza

Zamiast słodyczy kup sobie np jogurt albo jakieś owoce. Słodycze są pokusą nie tylko dla młodych sportowców, są największą zmorą wszystkich, którzy kiedykolwiek się odchudzali. Każdy wie jak trudno jest się bez nich obejść, ale niestety czasami trzeba. Skoro uprawiasz sport, to wystarczy, że ograniczysz spożywanie słodyczy, czipsów, napojów gazowanych i całej gamy produktów typu fast food. pomyślisz, że musisz odstawić wszystko najlepsze ale tak nie jest. To są puste kalorie, które nic nie wnoszą do Twojej diety, za to skrupulatnie osadzają się na biodrach, brzuchu i udach. Słodycze możesz zastąpić z powodzeniem owocami czy jogurtami. Napoje zmień na soki lub wodę mineralną. Od fast foodów i czipsów radzę trzymać się z daleka, zawierają strasznie dużo tłuszczu, który powiniśmy ograniczać. Staraj się korzystać z zasad zdrowego żywienia, które są dostępne tutaj
Powodzenia:)

Odnośnik do komentarza

Witam,

Mam 16 lat przy wzroście 177 cm. Moja waga wynosi 73 - czyli BMI 23.6 - niby jest to prawidłowe , ale chciałbym schudnąć jakieś 5-6 kg. Od jakiegoś czasu nie jem nic słodzyczy, fast foodów, napojów. Jadam z takich dość kalorycznych rzeczy to tylko chyba na śniadanie , ponieważ jem płatki z mlekiem. Obiady jadam tak jak reszta rodziny , oprócz makaronu z zup oraz czasami nie jem ziemniaków. Niektórych potraf jak kurczak nie jadam i tym podobne bo za nimi nie przepadam. Mam treningi boksu , K1 i innych sztuk walki 2 razy w tygodniu po 1.5h. W domu wykonuję 6 wejdera (17 dzień) oraz ćwiczę hantelkami mięśnie po 30 min na dobę. Z owoców i warzyw jadam jabłka i banany. Piję 2-4 litry wody niegazowej , tylko , że cytrynowej bo mi smakuje i czy to nie jest problem w odchudzaniu zamiast zwykłej. I moje pytanie brzmi czy uda mi się schudnąć te kilogramy z takim trybem życia czy muszę jeszcze coś wprowadzić? Zależy mi na czasie (chciałbym schudnąć te kilogramy do miesiąca).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam , chciałem się dowiedzieć jaką dietę utrzymywać gdy jestem sportowcem , 3x trening piłkarski
+ mecz w weekend oraz 2x w tygodniu siłownia aby zrzucić tłuszcz którego nie chce mieć ? Proszę o poradę ponieważ staram się jeść dużo warzyw , owoce jem w dni kiedy mam trening piłki nożnej ale jednak nie potrafię zrzucić tłuszczu. Pozdrawiam , Grzegorz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...