Skocz do zawartości
Forum

Problem z pełną erekcją. Co robić? Jak sobie pomóc?


Jacek_35

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,
Od jakiś paru miesięcy zauważyłem, że mam problem z pełną erekcją. Niby partnerka się do mnie dobiera, wszystko jest super ale jak przychodzi co do czego, to czuję, że nie daję rady, że przychodzi mi to z trudem i pomimo tego, że zazwyczaj dochodzę, to chyba nie daje jej też pełnej satyfkacji. Chociaż się wstydzę to chyba przejdę się do lekarza, bo to nie może tak wyglądać, to mega stresuje i wykończy mnie w końcu psychicznie.
Koledzy, co radzicie?

Odnośnik do komentarza

Ppo chuj zakładasz notorycznie temat o tym samym problemie?
Już Ci niedawno podałam gdzie szukać rozwiązania. Podaję Ci po raz ostatni "W jaki sposób", znajdź, zastosuj, i już nie rób z siebie, za przeproszeniem, ciamajdę, bo faktycznie Cię baba z łóżka wygoni.

Odnośnik do komentarza
Gość Ilyushin

Może warto spróbować czegoś nowego :) Bardzo dużo napisano już na ten temat, poszukaj w Internecie, w księgarniach, pofantazjuj trochę, zwłaszcza, że jak piszesz - partnerka jest zainteresowana :) Nie zaszkodzi także zmiana sposobu życia i jakaś suplementacja. Spróbuj czegoś zawierającego kompleksowy zestaw naturalnych składników, np. żeń-szeń, który korzystnie wpływa na witalność i pomaga zachować energie w okresach zmęczenia i stresu, ekstrakt z owoców buzdyganka naziemnego, wspierający zdolności seksualne. Wiem, że Permen King zawiera te składniki i systematyczne stosowanie daje efekt :)

Odnośnik do komentarza
Gość Dominik_krk

Tego nie da się czytać i skucha w radiu. Ok. Też mam problemy z erekcją i jestem po 40stce. Ale nie chce żeby ktoś mnie mamił tym, że mogę "poczuć się jak mężczyzna" i co, na 20 minut mogę nim być? Na 1 godzinę? A co potem? I tak od tabletki do tabletki. Ja dziękuję. Ja chce być takim facetem jak dawniej. Zawsze gotowym do działania.
Szukałem trochę i zacząłem brać Ereko, lekarzowi pokazałem skład, powiedział, że faktycznie może pomóc. Biorę już 2 opakowanie i czuje, że już ze mną dużo lepiej. I najważniejsze jest to, że to efekt na zawsze. Także nie dajcie się mamić reklamami Panowie !

Odnośnik do komentarza

Ja też mam taki problem w domu. Od pewnego czasu mężowi po prostu nie staje penis podczas gdy widać, że ma ochotę na seks. Na początku używał leków na wzwód ale co z tego, że było ok, bo ile można brać te tabletki i tylko maskować problem lecząc objaw końcowy. Dlatego uznałam, że to odstawiamy i szukamy jakiejś alternatywy. Nie wiem, który z preparatów może okazać się najlepszy ale nie wiem czy zwróciłyście uwagę, że żaden z tych reklamowanych w radio czy tv nie informuje na swojej stronie jaki ma dokładnie skład...więc coś mi się tu nie podoba. Natomiast faktem jest, że to Ereko ten skład na stronie ma rozpisany, więc chyba faktycznie go spróbujemy

Odnośnik do komentarza

oto najlepszy środek, oczywiście, dla mnie:

Surogat
Wykład skończony dziewiąta godzina, profesor ginekologii poczyna. Sala jest pełna, przeszło stu studentów, bo na ginekologii nie brak jest ciekawych momentów. Punkt pierwszy. Wchodzi sobie zuch dziewczyna, lat dwadzieścia kilka, na imię jej było Kręcityłek Milka. Profesor pyta jakie pani ma życzenia, bo z twarzy, to nie patrzą żadne jej cierpienia. Dziewczyna: och panie profesorze, jakieś nieszczęście się stało, ja tam w środku czuję jakieś obce ciało. Profesor: niech pani natychmiast zdejmie wierzchnią część ubrania i na tym łóżku, czyli kozetce legnie do badania. Zrobiła. Och co za biust, co za uda, a w gęstwinie do połowy widać dworzec podjazdowy. Profesor palec wkłada, chwilę bada, potem jednego z uczni przywołuje i rzecze: no niech pan zbada, co pan czuje. Student zbadał i rzekł: przy tylnej ścianie jest jakiś silny opór, jakieś ciało jest wciśnięte, które natychmiast musi być wyjęte. Profesor: niech pan natychmiast otwór ten rozszerzy i pincetami wyjmie stamtąd co tam nie należy. Po chwili student wyciąga z otworu zdumiony, taki kawał kiełbachy suszonej. Profesor rubasznik, znany ze swej dobroci, ociera czoło co mu się zawsze poci, klepie swą pacjentkę po tylnej części ciała na której się siada i tak do niej powiada: panno Milko, niechże pani parę z ust puści, jakże to ono wlazło do owych czeluści. Milka czym prędzej z kozetki zeskoczyła, co żywo swe ciało okryła i rzecze: panie profesorze, każdy śmiertelnik robi co może, by sobie uprzyjemnić życia chwile i do mnie szczęście uśmiechało się mile. Byłam pieszczona, czyli pieprzona od nocy wczesnej do późnego rana. Aż wreszcie prysnął ten miłości czar i pozostał w sercu nieustanny żal. Gdy kobieta jest jeszcze sama i zamknięta w żądzy bramach, nie ma chęci ni ochoty do przemiłej tej roboty. Ale gdy już raz tam jakiś robak, w postaci takiego wielkiego palanta tam wlazł, to, gdy kobieta długo pości, budzą się w niej namiętności. I mnie żądza porywała, by wypełnić lukę ciała. Zwierzyłam się memu bratu, a on na to krótko węzłowato: siostro, użyj surogatu. Jak powiedział uczyniłam, za kiełbaskę uchwyciłam, i tak w ciszy samotności, łagodziłam namiętności. Aż raz będąc podniecona, a w dodatku wygłodzona, nazbyt silne były ruchy i złamał się surogat kruchy; i po tej fatalnej nocy przyszłam szukać tu pomocy. Z ust doktora uśmiech spływa i do Milki się odzywa: niech pani powie swemu bratu, że nie potrzeba surogatu, tylu mężczyzn jest na świecie, który każdy da kobiecie, czego ona pilnie szuka i wypełni się jej luka. Spójrz pani tu po sali ilu studentów się pali, do tych piersi, ust spragnionych; niech pani jednego ze zgromadzonych wybierze, a on już się zajmie panią szczerze. I jeszcze jedno: korzyści wiele, nic się nie złamie i nie utkwi w ciele. Milka wdzięczna, rady profesora posłuchała i odtąd tylko żywe kiełbachy jadała, nigdy nie była zła ani ponura, odrzuciła surogaty mówiąc co natura to natura.

Odnośnik do komentarza

Tak, brać sildenafil, rozwalić nerki i wątrobę i wykupić na niego chyba dożywotni abonament. Bzdury, bzdury. Pierwsze to szczere chęci poprawy swojego życia, trzeba zmienić dietę, zwrócić uwagę na to co się je. Do tego ważne aby zacząć się też ruszać. Bez tego też będzie ciężko. Oczywiscie można brać tabletkę przed każdym stosunkiem ale to jak leczenie bólu zęba apapem, kiedyś trzeba iść do lekarza, zanim będzie za późno. Dlatego z preparatów dostępnych na rynku to sam kupiłem Ereko. 3 miesiące terapii i mam spokój, nic więcej brać nie muszę.

Odnośnik do komentarza

Dieta, jak najbardziej. W ogóle warto nieco zmienić tryb życia na zdrowszy. SKuteczny jest maxon active. Na mnie działa bardzo dobrze. jeżeli planujesz wieczór z dziewczyną, to warto się także w taki lek zaopatrzyć, bo w przypadku awaryjnej sytuacji uratuje sytuacje.

Odnośnik do komentarza
Gość Grzesiek_Kato

Powiem Wam tak. W dzisiejszych czasach wiedza na temat leczenie problemów z potencją/ze wzwodem jest naprawdę niewielka.
Lekarz od razu proponuje leczenie preparatami na receptę. To nie jest dobre podejście. Przecież lek działa tylko chwilowo od momentu kiedy się go zażyje. Nie leczy problemu, a tylko go maskuje. Ale ile tak można?
Tutaj trzeba podejść bardziej kompleksowo. Skąd wziął się nasz problem? Czy w naszym życiu nie ma zbyt wiele stresu? Być może odżywiamy się nieregularnie? W ogóle nie uprawiamy sportu? Tutaj głównie może tkwić problem. Dlatego trzeba rozpocząć od pracy nad sobą, na tyle na ile możemy postarać się zmienić swoje niezdrowe nawyki.
Oczywiście poza zmianami w życiu, dobrze by było suplementować swoją dietę wartościowym i skutecznym preparatem. Ale nie takim z reklamy w telewizji, bo jego cena to głównie koszty reklamy, a w składzie są śladowe ilości dobrych składników. Osobiście sam skorzystałem z polecenia znajomego i kupiłem Ereko. Według mojej opinii preparat się sprawdził i wykazał pozytywny wpływ na wzrost mojej potencji. A po zakończeniu kuracji nie muszę już brać żadnych kolejnych tabletek czy chodzić i czekać w kolejkach do lekarzy.

Odnośnik do komentarza
Gość Kolorowe_teczki

Nie wiem jak inni podchodzą do tematu ale starałem się poczytać w internecie od czego zacząć mając problem z potencją. Stanowczo na początek odpuściłem leki, bo to jednak chemia i działa tylko na objawy, więc po odstawieniu problem wróci i do tego kupa kasy na takie rzeczy idzie.
Szukałem różnych preparatów z dobrym składem. Polecił mi znajomy Ereko. Teraz mija drugi miesiąc jak stosuję i już czuję, że te Święta będą inaczej obfite niż ostatnio :D

Odnośnik do komentarza

ja na początku udawałem że nie mam problemu ale niestety moja partnerka zauważyła, że coś jest nie tak i że unikam zbliżeń, podejrzewała mnie o zdradę, a ja po prostu miałem problem. Zacząłem szukać i w aptece natrafiłem na maxon active, lek z substancją czynną o nazwie syldenafil. Dobrze działa bo szybko stawia sprzęt, wystarczy kilka minut po zażyciu i można szaleć pół nocy.

Odnośnik do komentarza
Gość Grześ_z_miasta

I zaczniesz brać sildenafil i co potem? Odstawisz go, bo będzie za drogo wychodził? I potem problem powróci. Branie takich leków jako "leczenie" to ślepy zaułek. Proponuje zacząć od czegoś naturalnego, jak Ereko. Terapia uzupełniająca braki mikro i makroelementów i u mnie wszystko wróciło po tym czasie do normy.

Odnośnik do komentarza
Gość Waleriusz45

Ja też stosowałem iqman i jestem bardzo zadowolony, że zdecydowałem się właśnie na ten środek.Wcześniej próbowałem kilku innych i niestety rezultaty nie były dobre... teraz wszystko jest idealnie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...