Skocz do zawartości
Forum

Ile i gdzie - implanty w Poznaniu


Gość metkas

Rekomendowane odpowiedzi

Polecicie jakieś konkretne miejsce, gdzie robią to na dobrych warunkach? Na co powinniśmy jeszcze zwracać uwagę poza ceną? Są jakieś naprawdę istotne kwestie? Czy ma znaczenie lekarz? Powinien mieć konkretną specjalizację?

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim sprawdzaj doświadczenie lekarza - opinie na jego temat mają duże znaczenie. Powinien być fachowcem właśnie od tego tematu - jeśli spróbujesz ze specjalistą ogólnym, to cudów się nie spodziewaj. Najlepiej poczytać o komplikacjach jakie mieli ludzie, którzy próbowali zrobić sobie implanty po kosztach.

Odnośnik do komentarza

Największe znaczenie ma to, do jakiego lekarza pójdziecie. Dentysta musi być fachowcem w tym temacie - to kluczowe. Czyli nie specjalista od wszystkiego, tylko osoba, która siedzi od lat w temacie implantów. O każdym lekarzu można się coś dowiedzieć, trzeba tylko poświęcić trochę czasu. Jeśli chodzi o konkrety to polecamy miejscem jest newdentclinic.pl - przynajmniej przeze mnie. I tutaj właśnie wszystko wcześniej weryfikowaliśmy. Pamiętajcie, że złe wykonanie implantów może generować mega komplikacje.

Odnośnik do komentarza
Gość kamperon

Lekarz musi mieć doświadczenie konkretnie w implantach. Nie może to być dentysta ogólny, bo mówimy o poważnym temacie. Jedyne co mogę doradzić, to po prostu spotkanie z tym człowiekiem, weryfikacja opinii, poznanie oferty. Ale akurat w Poznaniu ze znalezieniem czegoś odpowiedniego nie będziecie mieli problemów.

Odnośnik do komentarza
Gość popmpera

Dokładnie. Odpuśćcie sobie wszystkie gabinety, których oferty nie można zweryfikować, istnieją bardzo krótko, albo nie znajdziecie osób, z którymi można porozmawiać o jakości wykonanych usług. To naprawdę bardzo istotne - trafienie na lekarza, który ma nikłe doświadczenie w implantach może się skończyć fatalnie.

Odnośnik do komentarza

Dr Chmielecki z Dentisarte to najlepszy dentysta u którego kiedykolwiek byłem. Jestem po wyrwaniu u niego kilku zębów i założeniu 3 implantów i nie poczułem przez wszystkie zabiegi najmniejszego bólu. Cena za implant to jedynie 2000zł za to samo co w Candeo czy innych w Poznaniu za dużo wyższą cenę.

Odnośnik do komentarza

 Nie wiem czy pytający nadal zainteresowany czy już ząbki wstawione;)

u mnie:Efekt bardzo naturalny, z przodu a nikt się nie zorientował; Usunięto ząb ultradźwiękami i uzupełniono implantem: https://dentysta-citydental.pl/implanty/

Jak Poznań to tylko tam 

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.01.2018 o 10:13, Gość monikay83 napisał:

Hej. Ja gorąco polecam klinikę stomatologiczną sobotadent. Rewelacyjne miejsce i przede wszystkim znają się na tym co robią. Nie żałuje że tam poszłam. Przekonali mnie swoją stroną, może Ciebie też przekonają https://edclinic.pl/uslugi/implantologia-implanty-stomatologiczne-torun/

Pozdrawiam
Monika K.

Sobota czy soba dent?

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.12.2017 o 10:23, Gość martamiecka napisał:

Robiliśmy na początku 2017 roku u nich - https://implantytorun.pl/implantologia/ Bardzo dobre warunki pod każdym względem - również finansowe. Ale przede wszystkim chodzi o to, że mieliśmy rzetelne badania. Wszystko dokładnie sprawdzono i po prostu implanty idealnie się przyjęły. W styczniu minie rok - zero komplikacji.

Dzięki za polecenie!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o implanty w Poznaniu konieczne jest ustalenie co was konkretnie interesuje. Po pierwsze w wielu przypadkach przed zabiegiem założenia implantów konieczna jest odbudowa kości szczęki albo sinus lift. Wynika to z tego, że nie każdy ma możliwość założenia implantów natychmiast po tym jak utracą zęby. Kość zanika jeśli nie ma w niej korzenia zęba, albo implantu. NIestety taki zabieg nie jest łatwy i nie każdy implantolog się tego podejmuje. Bardzo często odbudowa jest wykonywana w jednej klinice, natomiast w drugiej jest wykonywanie wszczepienia implantu. Druga sprawa to wykonanie konsultacji przed zabiegiem - tutaj można skorzystać z usług kliniki stomatologicznej Stankowscy & Białach. Jeśli już się zdecydujecie na zabieg wtedy można się już określić w sprawie konkretnej usługi np. Implanty Poznań.

 

Implanty Poznań.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...