Skocz do zawartości
Forum

Rehabilitacja


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pitr2222

Hej, jeśli jesteś z południa naszego kraju, a najlepiej ze Śląska/Małopolski mogę polecić specjalistów z www.iortopedia.pl. Potrafią zrobić cuda, i doprowadzić do naprawdę dobrego stanu. U mnie sprawnie, na ile to było możliwe udało się załagodzić problemy z rzepką. Polecam serdecznie! ?

Odnośnik do komentarza
Gość Małgosia

Myślę, że podstawą skutecznego leczenia jest wizyta u specjalisty oraz wykonanie odpowiednich badań. Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci ośrodek zdrowia: www.osrodekzdrowia-luzino.pl. Dysponują doświadczonym i wykształconym personelem oraz nowoczesnym sprzętem medycznym. Ja miałam tam wykonywane zabiegi rehabilitacyjne i byłam bardzo zadowolona z efektów leczenia.

 

Odnośnik do komentarza
Gość Peter2020

Hej, zgodzę się z przedmówczynią ? Ja narzekałem na takie mocno napadowe bóle barku, które jak się okazało spowodowane były mocnym przeciążeniem mięśni (w pracy dużo dźwigam). Przede wszystkim nie czekaj na to, że samo przejdzie, bo prędzej czy później może się okazać, że będzie znacznie gorzej. Mi wizyta u specjalistów z portalu www.iortopedia.pl, pozwoliła z szerszej perspektywy zrozumieć, co mi dolega, z drugiej wiedziałem jakie błędy popełniałem wcześniej. Jeśli jesteś z południa naszego kraju, to polecam szczególnie to miejsce ?

Odnośnik do komentarza
Gość Dominika91

Bardzo współczuję i trzymam za Ciebie kciuki. Ja w ubiegłym roku przez długi czas męczyłam się z przewlekłym bólem barku. Po przeprowadzeniu badań, zdecydowałam się na rehabilitację w centrum: www.centrumnarzaduruchu.pl. Pierwsze efekty terapii zauważyłam już po kilku tygodniach regularnych zabiegów. Aktualnie zakończyłam leczenie i wróciłam do aktywnego trybu życia. 

Odnośnik do komentarza

Uważam, że nie jest to temat na forum. Tego typu informacje powinien udzielić Ci specjalista. Mi osobiście od długiego czasu doskwierał uporczywy ból kręgosłupa. Nie mogłam przez to normalnie funkcjonować, dlatego zdecydowałam się na rehabilitację w gabinecie www.rehabilitacja.krakow.pl. Po kilku tygodniach regularnych wizyt, ból stał się o wiele słabszy, a ja mogłam wrócić do codziennych obowiązków.

Odnośnik do komentarza
Gość Bożena80

Sądzę, że lekarz będzie w stanie oszacować potrzebną ilość zabiegów oraz wymagany rodzaj leczenia Twojego schorzenia kręgosłupa. Ja osobiście odbyłam rehabilitację w przychodni www.zpozjedrzejow.pl. Posiadają wykwalifikowany personel, nowoczesny gabinet rehabilitacyjny oraz atrakcyjną ofertę.

Odnośnik do komentarza

Przecież rehabilitacja musi być pod okiem eksperta. Chodzę do Multimedu w Płońsku. Rehabilituję się po złamaniu nogi. Widzę postępy i to znaczne, ale faktycznie pracuję na rozwiązaniach z górnej półki jakościowej. Zresztą - możliwe zabiegi są opisane na ich stronie. Tego nie ma wszędzie, a druga sprawa - podejście eksperta. Wszystko mam wyjaśnione, dzieje się z uśmiechem i zrozumieniem, zawsze o ustalonych godzinach. I taka rehabilitacja to konkret. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...