Skocz do zawartości
Forum

Gdzie sobie kupić kolczyki ?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość pula112

Ja kolczyki zamawiałam ze sklepu internetowego. Była to moja pierwsza próba zamawiania przez internet i nie spodziewałam się ze to będzie takie proste. Dzięki temu zaoszczędziłam bardzo dużo czasu no bo w końcu nie musiałam chodzić po sklepach jubilerskich. Także dziewczyny polecam takie rozwiązania :D

Odnośnik do komentarza

Ja złote kolczyki podobnie jak pozostałą biżuterię kupuję w salonie jubilerskim Azur i jestem naprawdę bardzo zadowolona :) Mają tam naprawdę fantastyczne i oryginalne kolczyki, naszyjniki i pierścionki. Biżuteria w tym sklepie jest wykonana z niezwykłą dbałością o szczegóły, z materiałów najwyższej jakości, a wszystko to w przystępnych cenach ;)

Odnośnik do komentarza
Gość majka898

Nieco większe kolczyki otwarte, jeżeli lubisz znajdziesz na https://www.ankabizuteria.pl/kolczyki. O tyle ciekawy sklep, że dużo rozmiarów biżuterii srebrnej i nigdy nie miałam problemów ze skórą, nawet po dłuższym czasie noszenia. Czasami zdarzało się, że nawet na noc nie zdejmowałam biżuterii i nic się złego nie działa. Od Chińczyków kiedyś często brałam to ciągle miałam jakieś dziwne pieczenie. Polecam jednak oryginalną biżuterię. Nie ma sensu sobie zdrowia psuć.

Odnośnik do komentarza

Mam sprawdzony sklep Anka Biżuteria, dostarczają rzeczy szybko, są porządnie zapakowane, zabezpieczone, jeszcze nie musiałam niczego odsyłać, wymieniać i tak dalej. Szczególnie podobają mi się ich kolczyki (tutaj widać co mają na stanie – ankabizuteria.pl/kolczyki). Złote, srebrne, z kamieniami, jest z czego wybierac.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio kupowałem w Amber Ring (https://sklep.amber-ring.pl/) kolczyki i przywieszkę i jestem mocno zaskoczona. Mimo niskiej ceny świetnie się to prezentuje, kamienie nie są mikroskopijnej wielkości. Ogólnie jeśli chodzi o biżuterię z bursztynem to jeden z lepszych moich zakupów, pewnie będę wracała do ich oferty. Jak przeglądałam ofertę to sporo tych różnych produktów można znaleźć więc pewnie każdy coś będzie w stanie dla siebie wybrać nawet jak ma jakieś szczególne oczekiwania co do biżuterii.

Odnośnik do komentarza

Ja akurat staram się kupować wyłącznie srebrne kolczyki. Zdarzało się bowiem, że sztuczna biżuteria mnie uczulała. Uważam, że warto od czasu do czasu zrobić sobie prezent i kupić coś wyjątkowego. Jeśli zależy wam na pięknych i oryginalnych kolczykach, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://www.polcaratdesign.pl/kolczyki-srebrne/rodowane-srebrne-wiszace-kolczyki-z-krysztalami-swarovski-k-2092.html . Obsługa jest tam naprawdę wyjątkowa. 

Odnośnik do komentarza

Złoto dobrze kupować w sklepach jubilerskich, ale mamy teraz ogromny wybór biżuterii w kolorze złota - srebro pozłacane, stal szlachetna i piękne wzornictwo i różnorodność za niewielką cenę. Jest mnóstwo sklepów internetowych z taką biżuterią. Polecam www.art-e.com.pl gdzie jest nie tylko stal i srebro, ale fajny wybór kolczyków, bransoletek czy naszyjników ręcznie robionych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...