Skocz do zawartości
Forum

gdzie kupię lakiery hybrydowe taniej


Gość cytrynaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cytrynaa

Hejka, mozecie mi podesłać linki do sklepów, w których mozna kupić tanio lakiery hybrydowe? Dotychczas miałam lakiery pewnej marki, ale oprócz tego, że wydawałam na nie całkiem dużo kasy, to jeszcze jakieś dziwne uczulenie mi się zrobiło. Teraz szukam nowych lakierów- i chciałabym, żeby były jednak tańsze, no i o sprawdzonym niepodrażniającym składzie. Z gory dzieki za waszą pomoc!

Odnośnik do komentarza

ja kupuję przez stronkę sklep.mollonpro.com ich lakiery są świetne, używam ich już długo i żadnych uczuleń nie zaobserwowałam a jestem alergikiem i na dużą część kosmetyków mam uczulenie, kolorki mają świetne, ostatnio ekspreymentuję z pyłkiem mirror glow

Odnośnik do komentarza

Teraz jest tyle marek na rynku, że na pewno trafi się jakiś lakier. Dobrze jest szukać po hurtowniach. Ja osobiście kupuję lakiery neonail, claresa (często mają super promocje i można kupić lakiery za 17 zł). Wiem też, że cosmetics zone ma tanie lakiery (18 zł), ale czytałam że słabo napigmentowane. A lakier hybrydowy do 30 zł wcale nie jest drogi. Drogi jest lakier za 70 zł, bo w tej cenie to kosmetyczka robi cały manicure..nie opłacałoby mi się w tej cenie kupować lakierów.
Również jestem po uczuleniu, ale sytuacja się już nie powtórzyła, ja też jestem już bardziej świadoma. Ostatnio eksperymentuję z lakierami z aliexpress:)

Odnośnik do komentarza

Też nie lubię przeznaczać zbyt dużo pieniędzy na lakiery, tańsze marki też mogą mieć dobrą jakość. Zerknij sobie na kuponiarnia.pl może uda ci się złapać tam jakieś zniżki na hybrydy? Kiedyś trafiłam dzięki tej stronie na promocje i zaoszczędziłam trochę kasy ;)

Odnośnik do komentarza
Gość KarinaMarina

Moja siostra zamawiała przez Ali, ale niestety nie są one tak dobre jak np. te z Semiloca. U mnie trzymają się góra 3, 4 dni. Niestety hybrydy są fajne, jeżeli się je dobrze wykona i an lakierach tutaj lepiej nie oszczędzać.

Odnośnik do komentarza

~KarinaMarina
Moja siostra zamawiała przez Ali, ale niestety nie są one tak dobre jak np. te z Semiloca. U mnie trzymają się góra 3, 4 dni. Niestety hybrydy są fajne, jeżeli się je dobrze wykona i an lakierach tutaj lepiej nie oszczędzać.

Również kupuję lakiery z aliexpress i manicure trzyma mi się nawet 3 tygodnie (aż do zdjęcia). Nie ma opcji, że się nie trzyma. Poza tym winą może być baza, a nie sam lakier... Albo źle przygotowana płytka paznokcia. Inną opcją mogą być hormony.
Mam już sprawdzone marki, wiele dziewczyn już je chwaliło w różnych grupach paznokciowych.
Sama na semilaca dostałam uczulenia, niestety. Może przez to że były to moje początki, nie wszystko od razu wiedziałam i popełniałam błędy, więc nie zarzucam nic marce. Nie mniej jednak kupuję tańsze lakiery hybrydowe (claresa, palu - można kupić po 13 - 17 zł jak są promocje) albo właśnie te z aliexpress. Jedynie z bazą nie ryzykuję, bo to ona ma największą styczność z płytką paznokcia i bazę stosuję ciągle tę samą.

Odnośnik do komentarza
Gość Aluśka_88

Jeśli chcesz być pewna, że lakier Cię nie uczuli to nie szukaj tych z najniższej półki, niesprawdzonych... Najlepszy skład obecnie na rynku mają lakiery nailac. Przeszlam długa drogę i używałam różnych firm, po niektórych występowało u mnie uczulenie, ale odkąd używam lakierów nailac nic takiego nie miało miejsca.

Odnośnik do komentarza

Ja kupiłam ostatnio u nas w markecie na wyspie Semilaca ten nowy ich produkt Semilac Extend 5 w 1 . No rewelacja produkt, kolory dwa do wyboru,zastępuje bazę,wypełnia płytkę,przedłuża paznokieć do 1 cm. nawet topu nie wymaga
Super jak dla mnie , no i trzyma się nawet 21 dni

Odnośnik do komentarza
Gość martynevzka80

Tez mogę tą bazę Semilac polecić - tez miałam problem z uczuleniem na hybrydy ale po tej bazie żadnych problemów. Dodatkowo Semialc ma nową aplikację przez którą można min robić zakupy ale i sprawdzać kolory, sprawdźcie sobie

Odnośnik do komentarza
Gość plastusia

Moim zdaniem warto jest spróbować. Nie jest to takie trudne do ogarnięcia, a lakiery nie są takie drogie. Jeśli się nauczycie to będzie to duża oszczędność (nie trzeba będzie płacić 60 zł za paznokcie raz na dwa tygodnie). Najlepiej na pierwszy raz skomponować sobie zestaw od dobrej firmy takiej jak
semilac
neonail
czy indigo. W dobrej cenie zestawy znajdziecie tutaj:
https://darmarsklep.pl

Odnośnik do komentarza
Gość jareczka59

Ja właśnie testuję tą nową aplikację od semilaca na smartfony i działa fajnie - znalazła mi poszukiwany lakier ze zdjęcia, no i podoba mi się że można oceniać stylizacje innych użytkowników. Sama chyba niedługo coś dodam!

Odnośnik do komentarza

Ja tam używam semilaca lakierów hybrydowych, są najlepsze na rynku, jakość jak dla mnie pierwsza klasa. No a kupuję zazwyczaj na ich wysepkach. Teraz mają fajną nową bazę 5 w 1, oszczędza dużo miejsca no i można zabrać ze sobą do torebki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...