Skocz do zawartości
Forum

W jaki sposób usunąć fioletowe przebarwienia potrądzikowe?


Gość s...l

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KatarzynaMaria77

Spróbuj dowiedzieć się czegos na temat zabiegów Laserem Palomar, który jest laserem frakcyjnym nieablacyjnym, czyli nie przerywającym ciągłości skóry. Emituje mikrowiązki światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. Proces gojenia się skóry prowokuje proces, w którym uszkodzone komórki skóry zastępowane są przez nową, zdrową tkankę. Idealny na przebarwienia. Tu możesz przeczytać: laserem frakcyjnym nieablacyjnym, czyli nie przerywającym ciągłości skóry. Emituje mikrowiązki światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. Proces gojenia się skóry prowokuje proces, w którym uszkodzone komórki skóry zastępowane są przez nową, zdrową tkankę

Odnośnik do komentarza

Ja miałam bardzo widoczne blizny po trądziku młodzieńczym. Bardzo nie ład-nie to wyglądało. Koleżanka polecił mi zabieg ulverin R- radiofrekwencja mi-kroigłowa. Zdecydowałam się na niego i bardzo ładnie pozbył mi się wszyst-kich blizn. Mam teraz idelaną twarz. Zabieg warto wykonać i polecam klinikę MTT Estetica Kraków.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...