Skocz do zawartości
Forum

Gdzie w Polsce znajdują się kliniki zajmujące się implantami?


Gość t...m

Rekomendowane odpowiedzi

Nasz gabinet „Medyk Dent” znajduje się w Ostrowie Wielkopolskim. Jednak posiadamy bardzo wielu klientów z całej Polski. Czasem warto poszukać innych możliwości niż te, które oferuje nam nasze miasto i zaoszczędzić. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów planujemy zorganizować darmowe konsultacje implantologiczne we Wrocławiu. Wynik konsultacji można wykorzystać do leczenia u dowolnego specjalisty. Więcej o tym planowanym we wrześniu spotkaniu można przeczytać na www.medykdent.pl/konsultacje-implantologiczne-wroclaw/

Odnośnik do komentarza

We Wrocławiu dobre jest Centrum Stomatologiczne Margo. Zdecydowałam się na wstawienie implantu właśnie u nich i to był dobry pomysł. Świetna opieka, nowoczesne miejsce, dobre wyposażenie – jak dla mnie mają same zalety. Jakby implanty były tańsze to chyba całą szczękę bym wymieniła żeby nie musieć chodzić na wizyty dentystyczne.

Odnośnik do komentarza
Gość gabrysia84

Ja Ci polecam klinikę Luxdentica w Krakowie, przyjmuje tam bardzo dobry specjalista z zakresu implantologii, dr Wilisowski. Ma zresztą duże doświadczenie, możesz sobie o nim poczytać w internecie. Klinika nowoczesna, ostatnio dostała tytuł najlepszej kliniki stomatologicznej w Krakowie, więc myślę, że to mówi samo za siebie. Ja wstawiałam tam 2 implanty po wypadku, otoczyli mnie wspaniałą opieką - zarówno pan dr jak i personel pomocniczy - asystentki itp.

Odnośnik do komentarza

Właśnie byłam za granicą, w Mołdawii. Przewodnik opowiadał, że leczy sobie tam zęby tysiące ludzi z całej Europy.
A to wszystko dlatego, że chociaż kraj jest biedny, to mają tam gabinety na wysokim poziomie i NISKIE ceny! Są tam firmy, które organizują wyjazdy, rezerwują bilety, hotele, dają tłumacza, pomagają we wszystkim. I jak się ma do zrobienia sztuczne zęby, implanty i inne kompleksowe rzeczy, to można zaoszczedzić ze 30% w porównaniu z Polską nawet jak się policzy koszty podróży i zamieszkania.
Może trzeba by się czymś takim zainteresować?

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.08.2017 o 10:43, Gość MedykDent napisał:

Nasz gabinet „Medyk Dent” znajduje się w Ostrowie Wielkopolskim. Jednak posiadamy bardzo wielu klientów z całej Polski. Czasem warto poszukać innych możliwości niż te, które oferuje nam nasze miasto i zaoszczędzić. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów planujemy zorganizować darmowe konsultacje implantologiczne we Wrocławiu. Wynik konsultacji można wykorzystać do leczenia u dowolnego specjalisty. Więcej o tym planowanym we wrześniu spotkaniu można przeczytać na https://implantytorun.pl/czy-moge-miec-implant-2/

Znajoma polecała mi tę klinikę, ale nie jestem przekonana, ktoś wie coś więcej?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...