Skocz do zawartości
Forum

Nie rozumiem za bardzo mojego chłopaka .


Rekomendowane odpowiedzi

Napisałaś tak mało że nic nie da się ani domyśleć ani wydedukować :) . Dosłownie 2-3 zdania opisu to troszkę mało.

Może twój luby ma tak silne ciągoty że potrzebuje nawet "nieumiejętnej" pieszczoty... Może się z tobą tylko drażni mówiąc że nie umiesz mu zrobić dobrze, albo chce cię tak zachęcić żebyś mu udowodniła że umiesz :P .
Takich opcji to mogę ci wypisać pierdyliard :D

Jeśli mamy do czegoś bardziej konstruktywnego dojść to raczej opisz całą pojedynczą, reprezentatywną sytuację. Co ty mówiłaś, co on mówił, co robiliście itp...
Bo nie wierzę że tak sobie siedzicie przy np obiedzie i on tak ni z gruchy ni z pietruchy łapie twoją dłoń i wkłada sobie w gacie XD...

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

No i wszystko jasne... Wkłada twoją rękę bo to lubi, bo faktycznie robisz mu dobrze... A mówi odwrotnie aby cię drażnić i próbować dogryźć na podobnym poziomie co ty mu wywołując zazdrość :) .

Ale tak na marginesie - widać też że dość konkretnie przeginasz z tym dogryzaniem :/ .

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Słuchaj nie masz prawa aby mnie tak oceniać bo mnie nie znasz człowieku .Moje zdanie jest takie że w życiu trzeba wiele spróbować .Ja akurat nie widzę w tym nic dziwnego bo większość ludzi współżyje oralnie i to w ogóle jest wszystko dla ludzi . Poza tym jeżeli się kocha drugą osobę to jest dla niej wstanie wszystko zrobić i ja nie wierze w to abyś ty człowieku w ogóle nie współżył oralnie bo z tego co wiem to dla mężczyzny jest to najlepsza przyjemności.A żeby nazwać kobietę kurwą to by musiała to robić z byle kim i z wieloma facetami a On jest moim pierwszym .Jak ktoś uważa tak samo ,podobnie to miło :)

Odnośnik do komentarza

Natalia909
Że słucham ? ;P

Myślę że powinnaś wiedzieć - tu na forum lubi biegać taki szurnięty troll, zawsze rzuca oklepanymi tekstami i pisze nie prawdę. Jedno mnie dziwi - jak bardzo ten człowiek musi mieć nudne życie że to go bawi? :/ Nic tylko pożałować człowieka...

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Natalia909
Wiem takich ludzi to nigdy nie brakuję ,ale nie przyjmuje się tym .Zapomniałam dodać że moją wartość to cenię sobie wysoko .:)

Najlepiej olać trolla. Wtedy się zamyka :D . Wg mnie generalnie seks ma zapewniać maksimum przyjemności obu stronom, a że różne rzeczy różnych ludzi kręcą to cóż... Jedni lubią lodzika, inni sami wolą robić lodziki (patrz - geje XD).

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Oczywiście nigdy nie było analnego tylko był oralny z mojej strony z jego nie ,ale on już wcześniej kochał się z swoimi dziewczynami więc dlatego chciałam porobić badania bo nie wiem co ta dziewczyna wyprawiła czy nie była chora na coś tam .A ja się nie wstydzę robić takich badań tak dla ostrożności ,On był tylko moim pierwszym partnerem seksualnym .Dobrze wezmę te ostrzeżenie do siebie i nie pozwolę na to .Chociaż nie wszystko własnie wiem z wiązane z współżyciem z tymi chorobami bo nie bardzo mam z kim o tym porozmawiać a zwłaszcza z osobą taką naprawdę doświadczoną więc proszę ze mnie się nie śmiać .

Odnośnik do komentarza
Gość poprawka

sorki, kilkadziesiąt postów wstecz jakiś impertynent wyzwał Natalię od k*rew, życzył jej nawet zdychania. Czy to nie byłeś Ty? Przyznaj się, bo nie chce mi się szperać, a być może ów post został już usunięty przez Admina.
Prośba: zabłyśnij jakimś zdrowotnym postem, na wzór, skoro rozrywkowe treści Cię bulwersują.

Odnośnik do komentarza

cyt. z Mahometa:
Mam właśnie chwilę słabości, więc proszę mi wybaczyć, że wypowiem się nie z pozycji wysoko postawionego trolla naczelnego, a po prostu jako zwyczajny Kamil M. Posłuchaj głupia pindo.
Brzydka kobieta lubi się zdobić, a nieuk lubi popisywać się swą wiedzą. Pasujecie do siebie?
FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
Nie, nie pasujemy do siebie. Niedrogi Mahomecie/Kamilu, prezentowana wiedza jest tak podstawowa jak mycie dupy po sraniu, prawdziwa wiedza naukowa to poziom cząsteczek atomowych, i bezsensem byłoby ją tutaj podawać. Wygląda na to, że ty, tak obcesowo krytykując mnie, nie myjesz ani dupy ani swojego małego siurka, buaaahhhaa. Pasuje to do ciebie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...