Skocz do zawartości
Forum

Czy seks może się znudzić?


Gość kochajacazonka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kochajacazonka

Do rzeczy. Jestem od niedawna w związku z facetem, w którym się zakochałam. Jest to mój pierwszy partner seksualny. Generalnie spotykamy się dość rzadko przez obowiązki, tak raz na tydzień, przy dobrych wiatrach 2 razy w tygodniu. Podczas każdego spotkania uprawiamy seks. Oboje zresztą tego pragniemy, zarówno on jak i ja. Ja mam dość spory temperament, o ile nie mam okresu to ciągle mi się chce praktycznie. Ostatnio takie rozkminy mnie naszły- czy istnieje możliwość, że partner się tym znudzi i mnie zostawi? Że uzna mnie za łatwą czy coś? Nie wiem czemu ale strasznie mnie to męczy ;/ Bo z jednej strony tyle się mówi o tym, że kobieta powinna być niedostępna, powinna być nagrodą dla faceta ale sa też częste głosy ze strony panów, że kobietom rzadko się che, że ciągle je "boli głowa"? Jak to w takim razie wygląda? Nie mam doświadczenia w sprawach seksualnych od tej strony więc miło by bylo, gdyby ktoś bardziej ogarnięty się wypowiedział, najlepiej jakiś facet i napisał mi jak to mniej więcej wygląda.
Z góry dzięki za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza

Zapewne jesteś mloda. Uważam, że gdybym miala faceta. I spotykala się z nim raz w tygodniu. To zastanowiłabym się czy oby napewno kocha. Raz w tygodniu to za malo. No chyba ze mieszkacie na drugich końcach polski. Uważam, że skoro aspektem spotkań jest sex, a nie ma spotkań bez sexy to znaczy że jesteście wzajemnymi masturbatorami. Jesteście ze sobą tylko dla seksu.

Odnośnik do komentarza
Gość kochajacazonka

Na jakiej podstawie wysnuwacie tak daleko idące wnioski (że facet jest ze mną tylko dla seksu)? Po kilku linijkach, w których poruszyłam jedyny aspekt naszego związku?
Nie jesteśmy dla siebie żadnymi masturbatorami, to że jest seks nie znaczy, że nie robimy nic więcej... Wychodzę z nim do kina, na spacer, wspólnie spędzamy czas z przyjaciółmi, świętujemy np. sylwestra, walentynki, chodzimy na koncerty itp. Jemu też widocznie zależy skoro angażuje się w ten związek, dba o mnie i dzwoni codziennie. A to, że widzimy się rzadko to cóż..takie jest życie. Nie mamy 17 lat i braku zajęć po szkole. Obraz uczucia jest też dojrzalszy. Facet pracuje od 14 do 22 i dojeżdża do mojej miejscowości (tam pracuje), nie będę jak jakaś rozhisteryzowana księżniczka w imię dziecinnie pojmowanej miłości wyciągać zmęczonego chłopa na pogaduszki o 23 godzinie...

Odnośnik do komentarza

~kochajacazonka
Wychodzę z nim do kina, na spacer, wspólnie spędzamy czas z przyjaciółmi, świętujemy np. sylwestra, walentynki, chodzimy na koncerty itp. Jemu też widocznie zależy skoro angażuje się w ten związek, dba o mnie i dzwoni codziennie. A to, że widzimy się rzadko to cóż..takie jest życie.

Czyli wszystko jest ok.
Może osoby komentujące pomyślały, że spotykacie się tylko na seks.
W tym momencie wasz związek trwa i rozwija się. Nie ma sensu zatruwania sobie życia czarnymi myślami, zwłaszcza, że jesteście z sobą krótko.
Przyszłości niestety nie jesteś w stanie przewidzieć.
Zdarza się, że wielka miłość kończy się i jedna ze stron odchodzi w najmniej oczekiwanym momencie.
Jest to szczególnie dramatyczne wtedy, gdy druga strona niczego nie podejrzewa i żyje w przeświadczeniu udanego związku.
Nie martw się więc na zapas. Jednak w jakimś momencie związek powinien przejść na wyższy stopień zażyłości np. wspólne zamieszkanie.
Spotykacie się sporadycznie, macie za to często kontakt wirtualny, ok, ale jednak, żeby poznać się jak najlepiej trzeba spędzać z sobą czas. Masz wtedy okazję poznać swojego chłopaka w różnych sytuacjach.
Może zaplanujcie jakiś wspólny wyjazd.
Tymczasem ciesz się z tego co masz, dbajcie o siebie nawzajem i nie zamartwiaj się bez powodu. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Aaa, czyli nie spotykacie się tylko dla sexu, w takim razie w porządku. Moim zdaniem, to czy sex się znudzi, to zależy od charakteru faceta. Jak lubi seks, a raczej tak, to będzie to robil jak najczęściej. Co do wizji związku, to życie jest cholernie przewrotne i zaskakuje. Tak czy siak, jeśli jest za pięknie - to jest to podejrzane. Głównie ważne jest to, czy uczucie jest Szczere, Wzajemne, z Czystymi Intencjami i Empatią. Uważam tak, po tym co mi się przydarzylo. Chlopak zabawil się moimi uczuciami i wzniecil we mnie silne uczucie, doslownie mam go w sercu mym. I tym mnie oszukal, bo działał z nieczystymi intencjami. Od początku zwodzil mnie, choc wiedzial, ze nie chce mnie. Po tym zdarzeniu przypomniałam sobie iż lepiej mieć jawnych wrogów, niż fałszywych przyjaciół. Owszem obie kwestie są zle. Ale zranienie przez przyjaciela daje długotrwałą traumę.

Odnośnik do komentarza
Gość Omnibus-bus

Spotykacie się rzadko, więc na razie nie grozi wam znudzenie seksem. Wiadomo, że mężczyźni wolą jak im się nie odmawia, a nawet uwielbiają jak kobieta uruchamia wyobraźnie i wykaże się inwencją.
Natomiast gdy kobietę wiecznie "boli głowa" wtedy facet znajduje sobie taką, której głowa nie boli. Proste.

Odnośnik do komentarza

Jeśli uprawia się seks sztampowo, rutynowo, zawsze tak samo, bez żadnych urozmaiceń, to podejrzewam, że jak najbardziej może się znudzić. Jeśli w Waszym związku seks jest dopełnieniem relacji, wszystko jest w porządku. Podsycajcie temperaturę związku, dbajcie o siebie i doceniajcie wspólnie spędzany czas, niezależnie czy kończy się on w łóżku, czy nie ;)

Odnośnik do komentarza

Też przez to przechodziłam. Też nie wiem z czego to wynika... Brakuje jakby dreszczyku emocji. Może rutyna? Libido też jest na niskim poziomie, chociaż kiedyś było wysokie. Też szukałam informacji, co mogłoby pomóc. Więcej ruchu, dieta, pozytywne nastawienie do życia.
Dużo dało też libido therapy - niby suplementacja, a jednak efekty były bardzo pozytywne.

Odnośnik do komentarza
Gość Bonesta

Oj poczytałam sobie tych ksiażek sporo. W wieksości są takie pierdoły,że naprawdę nie chce się w to wgłebiać. W stylu: spróbuj trójkąta czy seksu grupowego ( tak tak. mam taką jedną książke, masakra jakaś)
Co do suplementów to mogę polecić dwa. Wspomniane libido therapy. oraz viamea. Nie polecam natomiast środka stimea. Jeden wielki chwyt reklamowy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...