Skocz do zawartości
Forum

Jak najszybciej schudnąć?


Gość p...l

Rekomendowane odpowiedzi

Stopniowo zmieniaj przyzwyczajenia żywieniowe.Na początek nie jedz słodyczy,chipsów i smażonego.Potem wprowadź lekką dietę,którą będziesz w stanie kontynuować przez 2-3 miesiące.Po tym okresie jeśli wytrzymasz.Zacznij na prawdę się odchudzać.Czyli przemyślana dieta.Jeśli chodzi o ruch,to zacznij codziennie spacerować 1h, a w domu rób przysiady i pompki.Czyli po prostu zacznij od lekkiego treningu.Wprowadzaj powoli swój organizm w system nowych ćwiczeń i większego wysiłku.Jeśli od razu zaczniesz od diety cud i siłowni szybko możesz zrezygnować.Wszystko powoli,bo problem tkwi w naszej głowie.

Odnośnik do komentarza
Gość Jola Grexxx

Ja robiłam zabieg liposukcji body jet u klinice Galena w Bielsko Białej
Bardzo dobrych specjalistów maj i bardzo jestem zadowlona z zabiegu. Zaczęłam cwiczyć i stosowac diety co bardzo mi ułatwiło w pozbyciu się nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Odnośnik do komentarza
Gość versillo1994

Nadprogramowe kilogramy? Wydaje mi się, że na początku powinnaś sobie założyć co chcesz osiągnąć a później małymi krokami dążyć do upragnionego celu. Wiadomo zwiększona aktywność fizyczna i zdrowe odżywianie do podstawa, jednak warto także pomyśleć o czymś co może przyspieszyć cały proces odchudzania. Ja w cudowne suplementy z reklam nie wierzę, może dlatego, że nigdy nic nie zadziałało na mnie, dlatego w momencie kiedy musiałam wreszcie się wziąć za siebie i zrzucić zbędne kilogramy to zdecydowałam się na Biphasic Slim. Jest to lek, który zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Efekty są bardzo zadowalające, w moim przypadku ok 12kg. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to zapraszam na strone http://www.studioodchudzania.dx.am. Z mojej strony szczerze polecam. Powodzenia.
 

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.03.2020 o 07:05, Gość Marta napisał:

Moim zdaniem nie ma pewniejszego środka na odchudzanie jak Slimunox. Ja w 3 miesiące dzięki zastosowaniu tych tabletek pozbyłam się całej nadwagi

Czy to jest coś podobnego http://www.pruszkow2019.pl/sliminazer/ ? Jest teraz tyle tych produktów, że nie wiadomo co wybrać. Wszystkie są bardzo zachwalane i aż mi się nie chcę wierzyć, że wszystkie są takie skuteczne. Obecnie stawiam na dietę i treningi w domu, ale chyba coś zamówię dla przetestowania.

Odnośnik do komentarza

Szczupła i piękna sylwetka – to marzenie każdej z nas. Szczupła sylwetka wygląda zdrowo, daje nam lepsze samopoczucie psychiczne, a co najważniejsze… Sprawia, że same ze sobą czujemy się lepiej. Czy da się to zrobić całkowicie naturalnie? Pewnie! Siła matki natury jest niezwykła, podobnie jak możliwości, które daje zdrowe odżywianie. Co to znaczy odżywiać się zdrowo? Przede wszystkim trzeba zadbać o regulację apetytu. Kluczem wcale nie są katorżnicze diety ze sztywnymi zasadami. Może próbowałaś już różnych diet, ale nie zadziałały? Czas spróbować siły natury – z głową. Wiesz, że być może produkty, które uważasz za zdrowe wcale takie nie są? Sprawdź opinię eksperta na ten temat: youtube com/watch?v=VyOgB9NOzEE.

A może masz problem z cukrzycą? Nie martw się. To nieprawda, że ta choroba oznacza całkowitą rezygnację z dobrych smaków i pogodzenie się z losem. Mając cukrzycę dalej możesz jeść wszystko i cieszyć się życiem, posłuchaj co ma na temat do powiedzenia osoba, która przeszła tę drogę i dzieli się swoim doświadczeniem na kanale Jedz Dobrze By Młynarski.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...