Skocz do zawartości
Forum

Zdrada


Gość Marika1234

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marika1234

Jestem z chlopakiem od ponad 3 lat. Pierwszy raz zdradzilam go ze swoim szefem. Drugi raz z kolega . te romanse trwaja dalej a ja dalej w tym zwiazku. Moj chlopak zaczal sie brzydko odnosic do mnie. Chce z nim zerwac ale z drugiej strony cos mnie przy nim trzyma. Co mam zrobic?

Odnośnik do komentarza

Marika1234, czy Twój chłopak jest świadomy, że go zdradzasz, dlatego zaczął Cię wyzywać? Jeśli tkwicie w tej relacji - on, wiedząc, że go zdradzasz z innymi, a Ty zdradzając, to oboje jesteście niedojrzali do poważnego związku. Zachowujesz się nie fair w stosunku do swojego faceta. Dlaczego go zdradzasz? Nie zaspokaja Cię? Szukasz innych doznań? To nie są powody, by robić skok w bok. Gdy nawet coś się nie udaje w związku, to trzeba ze sobą rozmawiać, a nie uciekać w ramiona innych mężczyzn.

Odnośnik do komentarza

Mnie dziewczyna zostawiła własnie przez ciągłe krytykowanie jej i wytykanie błędów. Taki charakter… ale odzyskałem ją dzięki stronie odzyskacbyla.com.pl, bo pokazali
mi jak źle traktowałem moją Ankę. Od tego minęło pół roku i cały czas jesteśmy razem ;D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...