Skocz do zawartości
Forum

Czerwne i brązowe ślady po trądziku na plecach


Gość Dziew1569452czyna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dziew1569452czyna

Mam 15 lat i od tamtego roku wyskoczyły mi krostki na plecach ; / Ja je zaczęłam drapać ; // Właśnie niepotrzebnie bo teraz mam straszne ślady ( czerwone i brązowe ) są bardzo widoczne ; / nawet nie moge ubrać stroju kąpielowego bo to jest takie okropne ! ; /
Bardzo chciałabym się ich pozbyć ale nie wiem w jaki sposób ?!
Nie stać mnie na różne lasery i itp. ; /
Używałam jednej maści może troche pomogło ale to i tak widać ! ;/
Masakra ;(
Proszę o pomoc !! : )

Odnośnik do komentarza

Krost nigdy nie rozdrapujemy, bo mogą się sprzeciwić i pozostawić blizny. Kiedy pojawiają się krostki i zauważamy, że różnią się od krostek, które pojawiały się dotychczas, np. w dniach menstruacji, wtedy najlepiej zasięgnąć porady dermatologa. Teraz, gdy już powstały ślady po trądziku, również możesz zgłosić się do poradni dermatologicznej. Oprócz laserów, są jeszcze inne metody leczenia trądziku i blizn, np. kremy. Warto spróbować, może zminimalizuje ślady.

Odnośnik do komentarza
Gość kasiarzyna85

czasami kremy wybielające i peelingi nie pomagają, można spróbować kwasów, ale bywa, ze i to nie wystarczy. Ciężkie przypadki mogą skierować się do gabinetu kosmetycznego (podobno w Gabinecie Harmonia w Krakowie dośc dobrze usuwają takie zmiany) na zabieg laserowy.

Odnośnik do komentarza

najlepiej zrobisz jak pójdziesz do dermatologa. on zobaczy co ci jest i zadecyduje czy to skierować cię na zbiegi czy przypisać maści. Podejrzewam, że na pocżatku dostaniesz jakieś maści do smarowania a jak to nie pomoże to jakies zabiegi

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Witam,
Niestety samemu w domu nie zdziała Pani zbyt wiele. Oczywiscie mozna kupic wiele kremow rozjasniajacych, stosowac domowe pilingi, ale rezultaty prawdopodobnie nie zachwyca Pani. Jedynie mocne peelingi w połaczeniu z kremami rozjasniajacymi i odpowednia terapia daja szanse na pozbycie sie przebarwien.
Pozdrawiam serdecznie,
Lek. Joanna Sałkowska-Wanat

Odnośnik do komentarza

W sytuacji kiedy tradycyjne metody zawodzą, warto poszukać pomocy w profesjonalnej klinice, ja miałam problem z przebarwieniami na twarzy i dekolcie, długo z tym chodziłam aż w końcu udałam się do Kliniki Krajewski na konsultację i serię laserowych zabiegów - efekt jest taki, że dziś pokazuję się ludziom bez użycia najmniejszej ilości podkładu :)

Odnośnik do komentarza

Hej, też miałam problem z trądzikiem, nie miałam żadnego pomysłu jak się go pozbyć, lecz znajoma poleciła mi - https://tinyurl.com/Derminaxx, po zrobieniu 6cio-miesięcznej kuracji pozbyłam się trądziku, lecz wiadomo ważna jest też dieta i zdrowy tryb życia (sport, aktywność fizyczna), ja również do tego się zastosowałam, nie tylko do samego preparatu, lecz jeśli ci pomoże, daj znać!, pozdrawiam i powodzenia, wszystko jest do naprawienia ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...