Skocz do zawartości
Forum

Ból zęba


Gość kacperek321

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kacperek321

Wczoraj zjadłem dużo cukierków, które się przegryza. Boli mnie od wczoraj ząb. Nie jestem pewien ale jest to CHYBA ząb w którym miałem leczenie kanałowe. Tabletki pomagają ale nie na długo i dużo. Okłady z lodu też próbowałem też lekko pomagają. Oczekuję pomocy.

Odnośnik do komentarza

Ja na szczęście sprawdzonego stomatologa i w razie potrzeby wszystko z nim konsultuje :) Polecam mieć pod ręka zaufanego dentystę do którego nie będziesz miał obaw się umówić na wizytę. Ja od lat chodzę do Ortoprotex i nie dość, że jest ładne wnętrze to i dentyści są najlepsi w Łodzi.

Odnośnik do komentarza
Gość dominikatremska

Takie odwlekanie wizyty działa tylko na Twoją niekorzyść. Po co sie męczyć z bólem, jak można iść do specjalisty i sobie ulżyć. Nie dość, że męczysz się z bólem, to możesz narazić inne zęby a wtedy problem jest jeszcze większy.. W lublinie jest dobry gabinet - Dental na Lwowskiej. Jeżeli jesteś z okolic to nie czekaj, tylko umawiaj się na wizytę.

Odnośnik do komentarza

Do lekarza i to migusiem. Nie wiem czemu ludzie zamiast iść do profesjonalisty, to szukają jakiś domowych sposobów. To nic nie da. Też chodzę do Dentala w Lublinie i potwierdzam, super tam mają dentystę. Jak bardzo zabawnie to nie zabrzmi, lubię chodzić do dentysty właśnie dzięki nim, polecam serdecznie. 

Odnośnik do komentarza
Gość Jolanta6

Ja też uważam, że jak ząb zaczyna boleć to nie ma na co czekać tylko trzeba biec do dentysty.  Ostatnio z nagłym bólem zęba trafiłam do świetnej kliniki dentystycznej na placu Szczepańskim w Krakowie – przyjęli mi od ręki, fachowa pomoc, nowoczesna klinika, profesjonalny sprzęt, prze miła obsługa , po prostu wszystko super. Od razu umówiłam sobie tam kolejną wizyte.Ja też uważam, że jak ząb zaczyna boleć to nie ma na co czekać tylko trzeba biec do dentysty.  Ostatnio z nagłym bólem zęba trafiłam do świetnej kliniki dentystycznej na placu Szczepańskim w Krakowie – przyjęli mi od ręki, fachowa pomoc, nowoczesna klinika, profesjonalny sprzęt, prze miła obsługa , po prostu wszystko super. Od razu umówiłam sobie tam kolejną wizyte.

Odnośnik do komentarza
Gość martynaaa8922

Niestety doskonale wiem o tym, że ból zęba jest okropny i czasem przez niego nie można normalnie funkcjonować, dlatego warto zawsze gdzieś w zanadrzu mieć jakieś leki lub domowe sposoby na taki ból. Polecam też sprawdzić sobie stronę https://apteline.pl/artykuly/bol-zeba-domowe-sposoby-leki-antybiotyki-co-na-bol-zeba aby uzyskać świetne porady.

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.04.2019 o 12:00, Gość herman napisał:

Wszystkim osobom, które są na etapie poszukiwania sprawdzonej placówki stomatologicznej polecam skontaktować się z http://implantytorun.pl/czy-wszczepienie-implantu-jest-lepsze-od-leczenia-kanalowego/ w Lublinie. Tam na pewno spotkacie się z profesjonalną pomocą stomatologiczną.

A czy w tej klinice mają jakieś zniżki dla studentów?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...