Skocz do zawartości
Forum

Spóźniająca się miesiączka a ciąża


Gość Patusia18

Rekomendowane odpowiedzi

Spóżnia mi sie miesiączka choć to jeden dzień ale wcześniej tak 3 dni miałam twarde piersi a teraz mam miekkie i obrzęk znikł czy w najbliższych dniach bede miała okres? bo jak bym była w ciaży tak myśle to ból by trwał nadal...stosunek był zabepieczony w sensie gumy ani razu nie pękły a chlopak wcześniej wychodził zanim napełnił się zbiorniczek prezerwatywy!

Odnośnik do komentarza

justa55
Spóżnia mi sie miesiączka choć to jeden dzień ale wcześniej tak 3 dni miałam twarde piersi a teraz mam miekkie i obrzęk znikł czy w najbliższych dniach bede miała okres? bo jak bym była w ciaży tak myśle to ból by trwał nadal...stosunek był zabepieczony w sensie gumy ani razu nie pękły a chlopak wcześniej wychodził zanim napełnił się zbiorniczek prezerwatywy!

Witam!
Jeśli nie doszło do zaburzenia działania zastosowanej antykoncepcji to ryzyko ciąży jest minimalne. Jeśli jednak krwawienie nie pojawi się w najbliższych dniach to warto wykonać test ciążowy.

Odnośnik do komentarza

Hej 11 dni juz spoznia mi sie okres, wczoraj wykonalam test i wyszedl negatywnie, pomimo tego ze przestalam sie stresowac nadal nie mam okresu, a dzisiaj rao obudzilam sie z bolem podbrzusza jak bym miala dostac okres a nie mam go. Ok 3 mce temu odstawilam tabletki anty..Tylko pojawil sie tez dziwny, lepki, bialy sluz...czy to znaki nadchodzacej miesiaczki?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...