Skocz do zawartości
Forum

Cellulit w okolicy ud i pośladków


Gość s...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 16 lat i od dawna borykam się z pewnym problemem, a mianowicie z cellulitem w okolicy ud i pośladków. Nie pisalabym tutaj bez powodu, gdyby nie fakt, iż on jest bardzo widoczny. Mogę dodać, że trenuje podnoszenie ciężarów od ok 3 lat, ważę 54 kg i mam 167 cm wzrostu. Spożywam również wiele produktów wysokobiałkowych i pije ok 2l wody dziennie. Nie wiem co powinnam zrobić, żeby mój problem zniknął. Liczę na to, że ktoś mi pomoże. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

W przypadku w którym prowadzi Pani aktywny tryb życia, dba o dietę, spożywa dużą ilość wody a mimo wszystko problem nie chce zniknąć warto rozważyć zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Takie kompleksowe, wielokierunkowe działanie może przynieść naprawdę zadowalający efekt. Istnieje wiele różnych zabiegów na cellulit, natomiast to zabieg powinien być dobrany indywidualnie do każdego pacjenta a nie na odwrót. Polecam połączenie fali akustycznej z ultradźwiękami (zabieg Liposhock) lub fale radiowe (Maximus), seria zabiegów przynosi satysfakcjonujące dla pacjenta efekty. Zapraszam na bezpłatną konsultację ws zabiegów nieinwazyjnych, redukujących tkankę tłuszczową do naszych klinik Ars Estetica.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...