Skocz do zawartości
Forum

Bóle w okolicy ósemki


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

od 3 dni odczuwam ból w okolicach ósemki ale go nie ma, jest opuchniete i boli gdy zamykam szczeke co sprawia ze nie moge jeść, do tego boli mnie gardło, oczy również zwłaszcza gdy się spojrze w jakąś strone(gdy sie patrze w przód jest w miare ok) i czuję się tak jakbym na nic nie miał siły, pomocy :(

Odnośnik do komentarza
Gość pantofelek

A moje pytanie , ty masz już ją usuniętą czy ona nadal sobie tam siedzi ? bo troche nie rozumiem . Jednak niezależnie od tego czy ja masz czy nie , to i tak musisz się wybrać do stomatologa . A skąd jesteś ? Jak jesteś z krakowa to świetnym gabinetem , godnym polecenia jest stomatologia cichoń . Ja tutaj miałąm usuwaną ósemke operacyjnie , tzn poprzez nacięcie dziąsła a potem miałam wiercone w kości .

Odnośnik do komentarza
Gość Alicja Habzik

Ja do Stomatologii Cichoń wybieram sie na usuwanie już po raz 3. Ale tym razem to będę miała usuwane 2 zęby naraz :( aż sie boję. Bo ostatnio spuchłam bardzo po takimzabiegu usuwania zatrzymanej ósemki

Odnośnik do komentarza

oczywiscie, ze dentysta przepisuje antybiotyk. Raz miałam dalacin C - to było w przypadku dolnej ósemki jakies dwa lata temu. Teraz jestem po zabiegu usunięcia ósemek dolnej i górnej i dostałam Clindamycinum 600 i jeszcze metronidazol. Miałam obie usuwane w gabiencie Stomatologia Cichoń w Krakowie. rany po zabiegu dobrze się zagoiły.

Odnośnik do komentarza
Gość Mirabelka12

Potwierdzam to co powyższe opisane. Poza tym tak się składa, że akurat w Stomatologii Cichoń miałam usuwane ósemki dwa tygodnie temu. Musze iść na zdjęcie szwów, bo cos się nie umiem wybrać przez ten mój wieczny brak czasu. A tak poza tym to bardzo polecam, pełen profesjonalizm.

Odnośnik do komentarza
Gość Felicja Wojcik

Ja też mam problem z ósemkami zatrzymanymi:( Dostałam teraz takiego stanu zapalnego, ze mam wrażenie że to dziąsło dosłownie mi sie jakoś łuszczy. Krwią podeszło. Znalazłam jakiś gabinet jak ten tutaj . Mieszkam w Częstochowie od miesiąca, czy moze ktoś mi jakos pomóc?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...