Skocz do zawartości
Forum

Sucha skóra twarzy i głowy


Gość r...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od 8 miesięcy mam problemy ze zdrowiem, a dokładnie ze skóra głowy, twarzy. Skóra jest bardzo sucha, na głowie pojawiają się guzki twarde, które przy dotyku bolą ,wypadło mi bardzo dużo włosów. Na twarzy pojawiają sie ranki, potem robią sie strupy. Skóra dłoni i stóp w cieplej wodzie bardzo się marszczy i traci czucie na kilka minut. Drażnią mnie zapachy zwłaszcza chemiczne jak np. Proszek do prania, mydło zapachowe itp. Jestem słaba, bez sił.

Odnośnik do komentarza

~Anna316
Ja ogólnie do suchej skóry polecam kosmetyki konopne. Bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku suchej skóry. Ja do problemowych miejsc stosowałam maść konopną i jestem bardzo zadowolona z efektów. Kosmetyki zamawiam zwykle z https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Annabis/27 mają sprawdzone produkty, bardzo dobrej jakości.

Hej, ja stosuję takie kosmetyki z konopi i pomagają gdy mam suchą skórę :) dużo lepiej niz zwykłe kremy z drogerii

Odnośnik do komentarza
Gość WhiteWorld

Ja akurat nie miałam nigdy problemu ze skórą głowy, ale miałam strasznie przesuszoną twarz. Bardzo tutaj mi pomogły zabiegi z preparatem restylane skinoobsters. Przynajmniej dzięki temu mam dobrze nawilżoną skórę i jędrną. Ale tak jak w przypadku autorki, to tutaj wybrałabym się do jakiegoś dobrego dermatologa.

Odnośnik do komentarza

Powiem wam, że mi zupełnie przeszło po zastosowaniu Elodermu, który początkowo używała tylko moja córeczka. Miałam drogie kosmetyki znanych marek ale efekt ich działania nie był wart ceny. Sierdziłam, że zostanę przy prostym i sprawdzony składzie.

Odnośnik do komentarza
Gość Ania z Poznania

Polecam na łupież, na bardzo suchą skórę głowy, łuszczyce głowy i nie tylko maseczkę na włosy przed myciem : żółtko, kilka kropel oleju konopnego  , kilka kropel cytryny. Maseczkę o konsystencji majonezu wetrzeć w skórę głowy na pół godziny przed myciem, owinąć głowę ręcznikiem. umyć czeskim szamponem Capillus saborea nie używać odżywki.Kurację stosować w miarę potrzeby także na inne problemy z włosami i skóra głową jak łuszczyca ...szampon jak i olejek  znajdziecie na https://konopiafarmacja.pl/ na łuszczycę skóry nie tylko głowy pomoże maść konopna retter za 36,90 zł tylko szukajcie tą z hologramem oryginalna receptura bo ta bez jest jakaś inna ... od środka 3 x 5 kropel dzienie pod język  i do maści dodawać olej cbd  5 % decarboxylated firmy essenz ......mam wszystko sprawdzone polecam !!!

spacer.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...