Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Jabuszkooo

Ubezpieczenie samochodu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jabuszkooo

Witam jaki jest koszt ubezpieczenia auta dla młodego kierowcy bez zniżek ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To zależy od firmy ubezpieczeniowej i pojemności,
dowiedz się w kilku firmach i porównaj,tak na "oko ",to po tegorocznych podwyżkach ,może być w granicach 1500zl a może i 2000zł.
W każdym razie oc sam. ,ze wszystkimi zniżkami "starego" kierowcy ,wynoszące niby 60%,wynosi ok. 700zł dla poj. 1,9 i powyżej 500zł dla poj.1,6
to sobie policz mniej więcej ,doliczając też zwyżkę dla młodego kierowcy /wiek do 25 lat/.

Dlatego lepiej kupić samochód wspólnie z rodzicem ,wtedy on płaci ubezpieczenie ,a Tobie leci staż, z tym ,że jak spowodujesz wypadek ,to zniżki traci rodzic ,a obejmują one wszystkie pojazdy które posiada,przy małej stłuczce są to minimalne straty.

Szanuj zdanie innych...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jabuszkooo

Rodzice odpadają nie mam na kogo wsiąść dlatego pytam jaki jest koszt dla samego młodego kierowcy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pisałam,od czego to zależy, nie da się jednym zdaniem odpowiedzieć na pytanie: Jaki jest koszt dla młodego kierowcy?
Musisz podać swój wiek ,pojemność silnika samochodu ,którego dotyczy i pytać w firmach ubezp.

Szanuj zdanie innych...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tomek33

Raczej mam dobre doświadczenia z porównywarkami OC. Fajnie że takie urządzenia powstają bo można sobie sporo czasu zaoszczędzić, niż tak przeszukiwać oferty – na piechotę. Tutaj automatycznie się podstawia kilkanaście, albo kilkadziesiąt różnych ofert z konkretami i wnioskami online często.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chociaż ubezpieczenie samochodu to nie jest łatwa sprawa, to trzeba się tym zająć, bo OC jest obowiązkowe. Warto poza obowiązkowym OC zdecydować się też na AC, które daje dodatkowy spokój ducha. Jak wiemy - ceny ubezpieczeń są naprawdę wysokie, dlatego warto przyłożyć się do jak znalezienia jak najlepszych ofert. Z łatwością można to zrobić z pomocą strony:  https://rankomat.pl/kalkulator/oc-ac/ . Warto więc poświęcić kilka minut, aby znaleźć najtańszą polisę. Polecam - na pewno Ci się to opłaci 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Saner

Ja miałem wykupione samo OC, a jeśli mam jakiś problem lub awarię pojazdu to organizowałem pomoc drogową we własnym zakresie. Niedawno jednak zdecydowałem się na AC także, już dla świętego spokoju i zmieniłem też na ubezpieczenie samochodu w banku Toyota, gdyż ich oferta jest zwyczajnie lepsza od poprzednich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...