Skocz do zawartości
Forum

Ubezpieczenie samochodu


Gość Jabuszkooo

Rekomendowane odpowiedzi

To zależy od firmy ubezpieczeniowej i pojemności,
dowiedz się w kilku firmach i porównaj,tak na "oko ",to po tegorocznych podwyżkach ,może być w granicach 1500zl a może i 2000zł.
W każdym razie oc sam. ,ze wszystkimi zniżkami "starego" kierowcy ,wynoszące niby 60%,wynosi ok. 700zł dla poj. 1,9 i powyżej 500zł dla poj.1,6
to sobie policz mniej więcej ,doliczając też zwyżkę dla młodego kierowcy /wiek do 25 lat/.

Dlatego lepiej kupić samochód wspólnie z rodzicem ,wtedy on płaci ubezpieczenie ,a Tobie leci staż, z tym ,że jak spowodujesz wypadek ,to zniżki traci rodzic ,a obejmują one wszystkie pojazdy które posiada,przy małej stłuczce są to minimalne straty.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Raczej mam dobre doświadczenia z porównywarkami OC. Fajnie że takie urządzenia powstają bo można sobie sporo czasu zaoszczędzić, niż tak przeszukiwać oferty – na piechotę. Tutaj automatycznie się podstawia kilkanaście, albo kilkadziesiąt różnych ofert z konkretami i wnioskami online często.

Odnośnik do komentarza

Ja miałem wykupione samo OC, a jeśli mam jakiś problem lub awarię pojazdu to organizowałem pomoc drogową we własnym zakresie. Niedawno jednak zdecydowałem się na AC także, już dla świętego spokoju i zmieniłem też na ubezpieczenie samochodu w banku Toyota, gdyż ich oferta jest zwyczajnie lepsza od poprzednich.

Odnośnik do komentarza

Toyota bank ma ubezpieczenie OC/AC na raty jakby ktoś poszukiwał nieco okrężnych rozwiązań, czy dluższego czasu w miesiącu na wpłatę. Także mają ubezpieczenie gap, które też można rozważyć do swojego samochodu jako opcja dodatkowa i pełne zabezpieczenie kosztów w razie wypadku!
https://www.toyotabank.pl/dla-kierowcy/uslugi-dodatkowe/ubezpieczenie-gap/szczegoly/

 
Odnośnik do komentarza
Gość rafalmirek

My teraz będziemy szukać ubezpieczenia dla naszego samochodu. Do tej pory korzystaliśmy z oferty jednej firmy, ale niestety nie byliśmy zadowoleni. Mimo tego, że już kilka lat ubezpieczaliśmy samochód w jednej firmie oferta dla nas wcale nie była korzystniejsza. Czytałem na https://inwestycje.pl/finanse-osobiste/najtansze-oc-gdzie-szukac-najlepszych-ofert/ artykuł o tym, gdzie szukać taniego OC. Będę porównywał oferty różnych firm i wybiorę tą najkorzystniejszą.

Odnośnik do komentarza

Wielkie brawa dla ERGO Hesti za ich działanie odnośnie obecnej sytuacji. Darmowe OC dla uchodźców na 30 dni. W tej chwili każda pomoc jest potrzebna. Zostawiam link: https://www.ergohestia.pl/bezplatne-krotkoterminowe-ubezpieczenie-oc-dla-wszystkich-uchodzcow-przybywajacych-do-polski-w-zwiazku-z-wojna-w-ukrainie/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...