Skocz do zawartości
Forum

Nieśmiałość w kontaktach z dziewczyną


Gość Łukasz2012

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Łukasz2012

Mam 14 lat, kocham jedną dziewczynę, która też mnie lubi, ale mój problem polega na tym, iż wstydzę się z nią rozmawiać, przebywać, muruje mnie jak jestem z nią sam na sam, nie potrafię z nią rozmawiać. Z kolegami i innym chłopakami normalnie potrafię nawiązywać kontakt, koleżanki też ale inne dziewczyny, których, np. nie znam jest już trudno. Wstydzę się po prostu przebywać z dziewczynami a z tą jedyną kompletnie. Siedzimy sam na sam i cisza, nie umiem zadać jakiegoś tematu i ciągnąć to jakoś.

Proszę o POMOC, bo stracę tą którą kocham!

Odnośnik do komentarza

Łukasz, Ty młody facet i wstydzisz się dziewczyn? Nie mów, że zrezygnujesz z sympatii przez nieśmiałość i niepewność. Po pierwsze, bądź pewny siebie. Jeśli chcesz podejść do dziewczyny, a się krępujesz, zadbaj o ładne ubranie, zadbane włosy - to buduje pewność siebie a zarazem atrakcyjność w oczach dziewczyn. Jeśli chciałbyś porozmawiać z jakąś dziewczyną, najlepiej znaleźć moment, kiedy będzie sama. Wtedy możesz podejść i powiedzieć coś w stylu: cześć, ładnie dzisiaj wyglądasz, albo: słyszałem że dostałaś 5 ze sprawdzianu, gratuluję że jestes taka zdolna - mały komplement nie zaszkodzi, ale pamiętaj abyś nie przesłodził. Staraj się mówić płynnie, jeśli poczujesz, że stres Cie zjada i że pora się wycofać, powiedz: uciekam do kumpli do zobaczenia później. Przy następnej okazji uśmiechnij się delikatnie. Po tym zachowaniu będziesz wiedział jaki jest stosunek dziewczyny do Ciebie - jesli sama się odezwie następnym razem, bądź odwzajemni uśmiech, to znak, że możesz zrobić podejście drugie :) Jeśli nie będzie zainteresowana, lepiej się nie narzucać i po prostu zachowywać się naturalnie. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...