Skocz do zawartości
Forum

Wszywka alhoholowa-czy to ma sens?


Gość martaa234

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karol111
19 godzin temu, Gość Krystek2 napisał:

Cześć odświeżam wątek, mam nadzieję że ktoś tu jeszcze zagląda ? Gdzie na Śląsku obecnie polecacie sie zaszyć? Zależy mi na dobrej niedrogiej i sprawdzonej klinice 

Galmedic. Szyłem sie tam z polecenia znajomego i tez polecam. Lekarze bardzo ok, nieoceniający bardzo pomocni i wyrozumiali. Sam zabieg pod znieczuleniem i nic sie nie czuje, ladnie sie goi. Do tego polecam rownolegle terapie i mitingi. Trzeba mieć silną wolę, żeby przestać pić. Trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Gość kamilosS
W dniu 14.03.2022 o 16:04, Gość Krystek2 napisał:

Cześć odświeżam wątek, mam nadzieję że ktoś tu jeszcze zagląda ? Gdzie na Śląsku obecnie polecacie sie zaszyć? Zależy mi na dobrej niedrogiej i sprawdzonej klinice 

cześć Krystek jeśli nadal szukasz to również polecam Galmedic. z klinką miałem już doświadczenie wcześniej, chodziłem tam na odtrucia, pół roku temu zdecydowałem się na wszywkę. Lekarze naprawde swietni, sam zabieg bez komplikacji ladnie sie zagoilo. Cenowo bardzo ok

Odnośnik do komentarza
Gość BlackFrog

Ja szyłem się w Galmedic (na Słąsku w Kato też jest ich klinika) i zdecydowanie mogę polecić,nie pije rok. Ci co mówia ze wszywka nie dziala nic nie wiedza. U mnie byl to pierwszy krok plus terapia i zyje obecnie w trzezwosci dzieki temu. Przed samym zabiegiem jest konsultacja z lekarzem, dobranie dawki itd, wszystkie instrukcje dostanie najwazniejsze pytanie i zagadka czy bedzie sie ich trzymal:) Mam nadzieje ze tak, trzymajcie sie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...