Skocz do zawartości
Forum

Kłujący ból w kolanie


Gość d...m

Rekomendowane odpowiedzi

Ból kolana Mam kujacy ból w kolanie od ponad 2 lat, który nasilił się 5 mies temu, od sierpnia chodzę na fizjoterapie, 2 mies temu po 8 min biegu na bieżni (ćwiczenie wskazane przez Fizjoterapeute) ból nasilił się do tego stopnia ze nie mogłem chodzić, badanie MRI wykazało, zapalenie kolatki maziowej, od tamtej pory stosuje leki przeciwzapalne jak i smaruje żelami, a fizjoterapeuta stwierdził że muszę obciążyć kolano i dał mi ćwiczenia typu przysiady i martwy ciąg, czy to jest dobre rozwiąza

Odnośnik do komentarza
Gość Przemek - Fizjoterapeuta

Cześć wszystko zależy jaka jest przyczyna Twojego bólu. Tak naprawdę, żadne wykonywane ćwiczenia podczas terapii nie powinno nasilać bólu! W przypadku rehabilitacji kluczowe jest ustalenie przyczyn bólu. Może to być problem zwyrodnienia stawu, łąkotki czy niestabilności stawu. Kliknij na link i dowiedz się więcej z mojego portalu Świat Rehabilitacji. Zawsze możesz Twój problem skonsultować z innym fizjoterapeutą.


Pozdrawiam
Przemek

Odnośnik do komentarza

Niestety ale taki ból nie jest czymś normalnym i wydaje mi się, ze doszlo tutaj do zwyrodnień stawu. Najlepiej będzie skonsultować się z dobrym lekarzem oraz fizjoterapeutą. 

Nowoczesną metodą odbudowania stawu jest metoda za pomoca komórek macierzystych;

https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/zabiegi-ortopedyczne/leczenie-kolan-komorkami-macierzystymi/

Polecam poczytać sobie o tym tutaj. Obecnie jest to możliwe do wykonania jedynie prywatnie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...