Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość d...m

Kłujący ból w kolanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość d...m

Ból kolana Mam kujacy ból w kolanie od ponad 2 lat, który nasilił się 5 mies temu, od sierpnia chodzę na fizjoterapie, 2 mies temu po 8 min biegu na bieżni (ćwiczenie wskazane przez Fizjoterapeute) ból nasilił się do tego stopnia ze nie mogłem chodzić, badanie MRI wykazało, zapalenie kolatki maziowej, od tamtej pory stosuje leki przeciwzapalne jak i smaruje żelami, a fizjoterapeuta stwierdził że muszę obciążyć kolano i dał mi ćwiczenia typu przysiady i martwy ciąg, czy to jest dobre rozwiąza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Przemek - Fizjoterapeuta

Cześć wszystko zależy jaka jest przyczyna Twojego bólu. Tak naprawdę, żadne wykonywane ćwiczenia podczas terapii nie powinno nasilać bólu! W przypadku rehabilitacji kluczowe jest ustalenie przyczyn bólu. Może to być problem zwyrodnienia stawu, łąkotki czy niestabilności stawu. Kliknij na link i dowiedz się więcej z mojego portalu Świat Rehabilitacji. Zawsze możesz Twój problem skonsultować z innym fizjoterapeutą.

Pozdrawiam
Przemek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...