Skocz do zawartości
Forum

Co stosować na odchudzanie?


Gość d...l

Rekomendowane odpowiedzi

Odradzam wydawania pieniędzy na tabletki, przeważnie nie działają. Nic nie działa tak jak rozsądna dieta i ruch. No i jedna ważna rzecz nie rzucać się od razu na dietę 1200-1600 bo na niej nie wytrzymasz podobnie na dietach wykluczających czy monotonnych. Wybieraj zdrowsze zamienniki tego co lubisz zawierające mniej cukru i tłuszczu za to sporo białaka i błonnika. Na opakowaniach często dużymi literami jest napisane bez tłuszczu bez cukru czy wysoka zawartość błonnika, nie wierz w to prawdę powiedzą ci dopiero tabelki z tyłu opakowania. Ponad to sprawdź skład.

Odnośnik do komentarza

Ja odchudzanie wspomagane Slimunox mam dawno za sobą a rezultaty utrzymują się do dzisiaj.Szczerze powiem że zaczynając kurację wcale nie spodziewałam się aż tak spektakularnych efektów.Spokojnie dzięki tym tabletką można schudnąć 17 kg a to jest bardzo dużo.

Odnośnik do komentarza
Gość Franciszka Ta

Mi akurat bardzxo pomogło w odchudzaniu zastosowanie obok diety Slimunox, nie mniej w twoim przypadku bardzo dużo na przykład zależy od wieku, wiec do 18 bym poprzestała na ćwiczeniach, jeżeli masz ponad 18 to legalny suplement, dieta i ćwiczenia

Odnośnik do komentarza
Gość Kasiiiaaa322

Warto zacząć od detoksu organizmu. Dieta sokowa powinna dać fajne efekty. Możecie tutaj sportfoodsoki.pl zamówić gotowe soki np na 3 lub 5 dni. Pije się tylko te soki (określoną ilość), ale wcale nie czuc głodu, bo są syte. Zobaczycie, że po skończonej kuracji poczujecie się dużo lepiej, lżej :)

Odnośnik do komentarza
Gość PatrycjaLato

Dokładnie, detoks organizmu. Ja stosowałam soki sportfoodsoki ale tutaj bardziej od tej strony by odtruć organizm, by nie pojawiały mi się zaskórniki i przyspieszyc metabolizm. Tobie polecam przede wszystkim dietetyka no i moja droga dobrego trenera. I duuuuużo duużo samozaparacia, bo chocby nie wiem jakiego byś miała dietetyka czy trenera, to jak nie masz w sobie takiej iskry, to z całym szacunkiem, ale nic Ci nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Gość Zuzanna.P8

Mało tego że Slimunox działa to dzięki tym tabletką w ciągu całej kuracji nauczyłam się jeść i gotować zdrowiej.Dzięki temu miałam pewność że już więcej nie przytyje.A chyba każda osoba która kiedyś miała nadwagę nie pozwoli sobie na to aby znowu przytyć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...